reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Właśnie kurde mi też nie rośnie... Dzisiaj chyba całą butelke wina wypije 😂 musi urosnac, żeby fasolka się zagnieździła ❤️
Ja miewam zawsze ok 11. I faktycznie czerwone wino w okolicach owulacji działa cuda. Lampka dziennie albo dwie w weekend i rośnie pięknie :) kiedy sprawdzasz czy pękły czy trzeba coś na pęknięcie?
 
Ja właśnie czekam na wizytę. Czuje że idę pooglądać swoje mega torbiele ;) no nic. Ale za 1,5 tygodnia startuje z Aromkiem
 
Jestem po wizycie. Na lewym jajniku nic niwpeklo, te zmiany torbielowate są ale trochę mniejsze. A na prawym jajniku pokazał się pęcherzyk 19na21 mm. Do środy czekamy czy nie pęknie sam. Jeśli nie, to Pregnyl.
 
reklama
Jestem po wizycie. Na lewym jajniku nic niwpeklo, te zmiany torbielowate są ale trochę mniejsze. A na prawym jajniku pokazał się pęcherzyk 19na21 mm. Do środy czekamy czy nie pęknie sam. Jeśli nie, to Pregnyl.
Który masz dc? To czekamy do środy :) ja do czwartku 🙏
 
Do góry