reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Pecherzyk rośnie 1-2mm na dobę, a powinny pękać coś ok. 25mm. Po zastrzyku pękają chyba po 12 godzinach (nie jestem pewna) więc to też są dodatkowe godziny dla pęcherzyków. Plamisz po hsg?
No to tak chyba zrobię, zastrzyk wezmę po prostu w sobotę to będzie 13 dzień cyklu. Troszkę poplamilam brązowa krwią. Ale to tak z godzinkę po zabiegu, teraz jest już ok.
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie, lekarz przepisał mi prefert żel, znacie jakiś zamiennik, który jest ogólnie dostępny bo tego żelu nigdzie nie mogę dostać 😔
 
Ja też jestem po zastrzyku z pregnylu i to mój 11 dc od dziś zaczynamy starania bo zastrzyk miałam wczoraj i czas pokaże jestem dobrej myśli, wiary i nadzieji 😀 Pobolewa mnie brzuch raz mocniej raz słabiej. Mam dwa dorodne pęcherzyki po 20 mm. W tym cyklu miałam hsg + clo +pregnyl i oby ten 10 cykl staran był owocny.
 
Spoko, będziemy trzymać kciuki :)
Ja dziś wpadłam do pracy, złapałam naszego technika od RTG aby mi powiedział jak to jest z naświetlaniem podczas HSG. Później dopadłam endokrynologa, potwierdziłam dawkowanie Ethyroxu, doradził zrobić USG tarczycy.
Wobec powyższego - tez podziałam w weekend.

Ja też jestem po zastrzyku z pregnylu i to mój 11 dc od dziś zaczynamy starania bo zastrzyk miałam wczoraj i czas pokaże jestem dobrej myśli, wiary i nadzieji 😀 Pobolewa mnie brzuch raz mocniej raz słabiej. Mam dwa dorodne pęcherzyki po 20 mm. W tym cyklu miałam hsg + clo +pregnyl i oby ten 10 cykl staran był owocny.
 
Spoko, będziemy trzymać kciuki :)
Ja dziś wpadłam do pracy, złapałam naszego technika od RTG aby mi powiedział jak to jest z naświetlaniem podczas HSG. Później dopadłam endokrynologa, potwierdziłam dawkowanie Ethyroxu, doradził zrobić USG tarczycy.
Wobec powyższego - tez podziałam w weekend.
Ja też dostałam euthytox na zbicie tsh 25 mg. Co prawda tsh wyszlo mi 3,048 ale mój Gin twierdzi że to za dużo jeśli chce się starac...
 
ja miałam w październiku 3,91 czy jakoś tak. I spadło mi po 2 tyg na 0,9 i tak się utrzymuje. Ciąży nie było wiec to raczej nie tu leży problem. Dzisiaj pobiegłam do endokrynologa bo akurat był w pracy a ciężko mi go czasami złapać - powiedział ze przy staraniach rzeczywiście poniżej 1 jest wskazane.

Ja też dostałam euthytox na zbicie tsh 25 mg. Co prawda tsh wyszlo mi 3,048 ale mój Gin twierdzi że to za dużo jeśli chce się starac...
 
I tak sobie pomyślałam ze zrobię dobie USG. Mam 10 dc, co prawda nie mamy głowicy ginekologicznej ale może uda nam się coś zobaczyć przez powłoki brzuszne.
 
reklama
Spoko, będziemy trzymać kciuki :)
Ja dziś wpadłam do pracy, złapałam naszego technika od RTG aby mi powiedział jak to jest z naświetlaniem podczas HSG. Później dopadłam endokrynologa, potwierdziłam dawkowanie Ethyroxu, doradził zrobić USG tarczycy.
Wobec powyższego - tez podziałam w weekend.
I co powiedział na temat naświetlania?
 
Do góry