reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

reklama
Mi lekarka przypisała luteinę ale kazała narazie nie brać. Czekam na okres po okresie stymulacja lamette a jak pęcherzyk będzie wporzasiu to później będzie luteina żeby ciąże utrzymać.😊
 
Wyglądało to tak jakbym bieliznę posypala proszkiem w dotyku też było jak proszek
Myśle, ze to normalna reakcja. Dlatego zalecają brać na noc, bo jesteś w pozycji leżącej i to zapewnia wchłonięcie się odpowiedniej dawki. Moim zdaniem powinnaś dostosować się do zaleceń, obserwować swoje ciało i reakcje, ale nie analizuj wszystkiego tak wnikliwie :) Zrelaksuj się :) Pamiętaj, ze im bardziej wolną głowę będziesz miała, tym Twoje ciało będzie działać zgodnie ze swoim rytmem. Jeśli będziesz się denerwować, spinać, analizować to organizm będzie wydzielał nadmiernie hormony stresu, które są postrzegane jako w zasadzie trucizna. No i wykończysz się nerwowo :)
 
A słuchajcie bo luteine biorę zawsze przed spaniem dopochwowo. Wzięłam wczoraj przed 23, przed chwilą gdy byłam w łazience zobaczyłam pełno białych śladów na bieliźnie. Czy to normalne?? Czy też tak mialyscie?. Mam uczucie okresu bo bardzo wilgotno ale do okresu jeszcze przynajmniej 1.5 tyg 🤔🤔 czy możliwe żeby po 12 h wyplynela??
To normalne. Jak w ciąży brałam luteinę to tak samo miałam. Lekarz mówił, że tak ma być i to co się ma wchłonąć to się wchłonie a reszta wypływa. Przy luteine również miałam cały czas wilgotno. Nic się nie martw wszystko jest jak najbardziej normalne. :)
 
Na starania o ciaze najlepiej kupic paski owulacyjne, robic codziennie rano az do owulacji / przynajmniej wiadomo kiedy sie starac o ciaze i po stosunku lezec z nogami w gorze - jakas swieca czy cos 🤣 ja tym sposobem zaszlam dwa razy w ciaze w pierwszym cyklu od kupienia paskow, wczesniej po 6-7 miesiecy staran. Jak wam zalezy dziewczny na czasie to kupcie sobie te paski - drogie nie sa jak sie kupi przez neta
 
Na starania o ciaze najlepiej kupic paski owulacyjne, robic codziennie rano az do owulacji / przynajmniej wiadomo kiedy sie starac o ciaze i po stosunku lezec z nogami w gorze - jakas swieca czy cos 🤣 ja tym sposobem zaszlam dwa razy w ciaze w pierwszym cyklu od kupienia paskow, wczesniej po 6-7 miesiecy staran. Jak wam zalezy dziewczny na czasie to kupcie sobie te paski - drogie nie sa jak sie kupi przez neta
Na mnie paski nie działają... pokazywały owulacje której tak naprawdę nie było (sprawdzone w usg) wiec u mnie tylko monitoring został. Ale właśnie znam koleżanki które dzięki testom owulacyjnym zaszły w ciąże 😊
 
Ja stosowałam przez chyba 3 miesiące paski owulacyjne ale wkoncu zrezygnowałam. Bo pokazywały owulacje zawsze a ciąży brak i teraz wiem że nie mam pęcherzyków na jajnika h dlatego nie zachodzie ale dzis 7 tabletka luteiny jeszcze 2 i powinnam dostać miesiączkę i w 12 dc znowu do git. Mam nadzieję że pomogła ehh
 
Ja stosowałam przez chyba 3 miesiące paski owulacyjne ale wkoncu zrezygnowałam. Bo pokazywały owulacje zawsze a ciąży brak i teraz wiem że nie mam pęcherzyków na jajnika h dlatego nie zachodzie ale dzis 7 tabletka luteiny jeszcze 2 i powinnam dostać miesiączkę i w 12 dc znowu do git. Mam nadzieję że pomogła ehh
A w czym ma ci pomóc luteina że 12dc masz iść do gin?
 
reklama
Gin mi mówił żenię rosną mi pęcherzyki na jajnikach i dlatego mam brać choć sama wiem że luteina ma inne działanie. Ale gin nie ma 2 lata stażu tylko ponad 20 to myślę że wie co robi
 
Do góry