reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Ja czytałam że jak się bierze duphaston to jest większa szansa że się poroni. Ale nie jestem lekarzem nie znam się [emoji23][emoji16]
Raczej nie. Większość dziewczyn jak byś przeczytała na forum że biorą duphaston na podtrzymanie ciąży a nie które biorą brały duphaston z luteina
 
reklama
Tu masz duphaston a ciąża
Screenshot_20191113_191847_com.android.chrome.jpeg
 
Takie czytałam opinie. Ale chyba gin wiedział co przepisze bo mam lekko obniżony progesteron a luteina to inaczej progesteron
 
Zarówno duphaston i luteina to progesteron. Jedyną różnicą między nimi jest to, że duphaston jest syntetyczny.
Pierwszy raz,, słyszę ", że można po nim poronić. Jest to absolutna bzdura.
 
Takie czytałam opinie. Ale chyba gin wiedział co przepisze bo mam lekko obniżony progesteron a luteina to inaczej progesteron
Duphaston też ale sztuczny a luteina jest naturalnym. Różnica jest taka że luteina może zablokować owu wcześnie wzięta i podnosi temperaturę ciała a duphaston nie podwyższa temperatury i nie blokuje owu pod warunkiem że nie przyjmuje się większej dawki dziennie niż 20mg
 
reklama
Laski słuchajcie bo dziś mam już wziąć 9 tabletkę i właśnie jak zbierałam się do włożenia to zdziwiło mnie ze wszystko takie pulchne tam, ledwo mi tabletka weszła, żadnej szpary nie było żeby ją wepchac dodam że pierwszy raz się spotykam z takim czymś 😭 liczę na to że pomożecie bo już się zaczynam obawiać.
 
Do góry