reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Co taka cisza w temacie? :)
Ja odzywam się bo kolejny cykl za mną w oczekiwaniu. Tym razem 3 dzień po terminie miesiączki. Czego jeszcze nie bylo wczwsniej.
Nie czuje się jakbym miała ją dostać. Lekko tylko bolą piersi, kolejny tydzień budzę się między 3 a 5 i spać nie mogę. Latam częściej do wc i w zasadzie to od wczoraj trochę intensywniej o tym myślę, czy to już robić test czy zaczekać do niedzieli chociaż. Jak ma być to i tak będzie :) ale byloby wspaniale bo to była ostatnia moja próba naturalna. Teraz już tylko inseminacja lub in vitro.
 
Co taka cisza w temacie? :)
Ja odzywam się bo kolejny cykl za mną w oczekiwaniu. Tym razem 3 dzień po terminie miesiączki. Czego jeszcze nie bylo wczwsniej.
Nie czuje się jakbym miała ją dostać. Lekko tylko bolą piersi, kolejny tydzień budzę się między 3 a 5 i spać nie mogę. Latam częściej do wc i w zasadzie to od wczoraj trochę intensywniej o tym myślę, czy to już robić test czy zaczekać do niedzieli chociaż. Jak ma być to i tak będzie :) ale byloby wspaniale bo to była ostatnia moja próba naturalna. Teraz już tylko inseminacja lub in vitro.
Na twoim miejscu bym nie wytrzymała i już bym zrobiła test jeśli masz regularne cykle to trzy dni po spodziewanej@ powinno już coś wyjść . Ja teraz też czekam jestem ostatni trzeci cykl na clo ale do @ jeszcze trochę
 
Dziś kupię i jutro rano zrobię. Uznałam, że skoro już 3 dzień jej nie ma to lepiej się rozczarować negatywnym testem i wyluzować niż czekać i myśleć bo to nie pomoże.
Ostatni cykl na clo jesteś a potem jaki plan ?
 
Dziś kupię i jutro rano zrobię. Uznałam, że skoro już 3 dzień jej nie ma to lepiej się rozczarować negatywnym testem i wyluzować niż czekać i myśleć bo to nie pomoże.
Ostatni cykl na clo jesteś a potem jaki plan ?
Ja bym już dziś robiła ;) ja w dzień planowanej @ o 4 nad ranem zrobiłam bo spać nie mogłam ha ha
 
Oczywiście tak myślałam, że jak kupię test to nie pokazy od do jutra bo tak zawsze jest, że kupuje na rano a robie juz.
Zrobiłam i takie dwie krechy są ze aż nie dowierzam !!!
Rano mnie tylko brzuch zaczął boleć jak na biegunke. No i już 2 razy byłam w wc. To prawidłowe czy może za mało progesteronu oznacza?
 
Oczywiście tak myślałam, że jak kupię test to nie pokazy od do jutra bo tak zawsze jest, że kupuje na rano a robie juz.
Zrobiłam i takie dwie krechy są ze aż nie dowierzam !!!
Rano mnie tylko brzuch zaczął boleć jak na biegunke. No i już 2 razy byłam w wc. To prawidłowe czy może za mało progesteronu oznacza?
Super gratuluję :biggrin2:
A jaki plan dalej jeszcze niewiem narazie czekam na @ został mi jeszcze tydzień ale jeśli teraz się nie uda to chyba na trochę odpuszczę bo już mam dość
 
Oczywiście tak myślałam, że jak kupię test to nie pokazy od do jutra bo tak zawsze jest, że kupuje na rano a robie juz.
Zrobiłam i takie dwie krechy są ze aż nie dowierzam !!!
Rano mnie tylko brzuch zaczął boleć jak na biegunke. No i już 2 razy byłam w wc. To prawidłowe czy może za mało progesteronu oznacza?
Gratuluję !!!! ja też miałam biegunkę w 1 trymestrze i brałam duphaston i luteine
 
Już raz miałam stracona ciążę ale bardzo słaba kreska była też 3 dni po spodziewanej ale ta dzisiaj to nie zostawia cienia wątpliwości:) tylko boję się że póki do lekarza trafię to może za późno będzie po ewentualny dhupaston czy luteine. Oni dają w ciemno czy najpierw sprawdzają jaki jest poziom i czy wymaga pacjentka podania?
Jak to było u Ciebie Fado ?

Dziękuję za gratulacje ale tym razem dopiero jak lekarz potwierdzi to będę pewna. ;)
 
reklama
Już raz miałam stracona ciążę ale bardzo słaba kreska była też 3 dni po spodziewanej ale ta dzisiaj to nie zostawia cienia wątpliwości:) tylko boję się że póki do lekarza trafię to może za późno będzie po ewentualny dhupaston czy luteine. Oni dają w ciemno czy najpierw sprawdzają jaki jest poziom i czy wymaga pacjentka podania?
Jak to było u Ciebie Fado ?

Dziękuję za gratulacje ale tym razem dopiero jak lekarz potwierdzi to będę pewna. ;)
Ja o ciąży dowiedziałam się w sobotę , lekarz kazał przyjechać w poniedziałek z wynikiem bety i progesteronu , bo ja to byłam po 2 poronieniach ,i nie pozwolił mi pracować i też na tej wizycie przepisał diphaston , ale u mnie też był problem z endometrium bardzo cienkim
 
Do góry