reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

to ja juz niekumam ma ciaze pozamaciczna i maja zamiar dalej ja prowadzic???:confused: pisalas ze jest na sciance lewego jajnika....


Robili jej uzg 4 razy ciaza normalna w poniedzialek czyli jutro zaczyna 9 tydzien a w Piatek leci z nami do egiptu na tydzien na wakacje jako ninandandes planowane Ale ona nie ma sumienia usunac nawet jesli to darmowe i dozwolone w szwecji....
wspolczuje jej Ale sama tak zadecydowala
 
reklama
mała princessa rośnie
weszłam już w 3 trymestr, muli mnie zima, no właściwie to jako tako ciągle spać mi sie teraz chce gorzej niż na początku:-D

superaśno:tak: będzie parka w domu :tak: córcie słodzinki są :sorry2: te kitki i warkoczyki :-D



Witam poprzerwie :)
U nas ok.
Zaparłam się i zrobiłam moją ukochaną czapkę Poppy na drutach -fakt dla Gabi, ale jest :tak: ale po kolei:
1. zaczęłam naukę od komina dla Gabi (bo na małych szybciej idzie),
2. potem wziełam się za Poppy dla Gabi (bo w razie czego mniej oczek i szybciej się pruje)
3. w międzyczasie zrobiłam na szydełku hipcia -zabawkę dla Gabi
4. skończyłam Poppy z kwiatkiem
:-)


Aktualnie zakochałam się w lalkach na szydełku i robię jedną Gabi :) Niestety wzoru nikt nie chce dać (bo wiadomo blogerki sprzedają lale) i dziergam bez wzoru -na oko. Już mi but za duży wyszedł, więc dorabiam drugi -bo pasują na dużą lalkę.

Lala to oderwanie, bo jak kupię ładny motek to sobie robię Poppy.

Wkręciłam się na całego w druty i szydełko -i nawet się zastanawiam czy bloga nie założyć :sorry2: ale na razie dłubię :tak:

Wrzucę fotki, a co... :tak:

Myślami jestem z wami i pamiętam :tak:

Zdrówka :-D:-D:-D


P.S. Foto hipcia następnym razem :)
 

Załączniki

  • DSC08393.jpg
    DSC08393.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC08369.jpg
    DSC08369.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC08372.jpg
    DSC08372.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC08488.jpg
    DSC08488.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC08494.jpg
    DSC08494.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC08492.jpg
    DSC08492.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 18
superaśno:tak: będzie parka w domu :tak: córcie słodzinki są :sorry2: te kitki i warkoczyki :-D



Witam poprzerwie :)
U nas ok.
Zaparłam się i zrobiłam moją ukochaną czapkę Poppy na drutach -fakt dla Gabi, ale jest :tak: ale po kolei:
1. zaczęłam naukę od komina dla Gabi (bo na małych szybciej idzie),
2. potem wziełam się za Poppy dla Gabi (bo w razie czego mniej oczek i szybciej się pruje)
3. w międzyczasie zrobiłam na szydełku hipcia -zabawkę dla Gabi
4. skończyłam Poppy z kwiatkiem
:-)


Aktualnie zakochałam się w lalkach na szydełku i robię jedną Gabi :) Niestety wzoru nikt nie chce dać (bo wiadomo blogerki sprzedają lale) i dziergam bez wzoru -na oko. Już mi but za duży wyszedł, więc dorabiam drugi -bo pasują na dużą lalkę.

Lala to oderwanie, bo jak kupię ładny motek to sobie robię Poppy.

Wkręciłam się na całego w druty i szydełko -i nawet się zastanawiam czy bloga nie założyć :sorry2: ale na razie dłubię :tak:

Wrzucę fotki, a co... :tak:

Myślami jestem z wami i pamiętam :tak:

Zdrówka :-D:-D:-D


P.S. Foto hipcia następnym razem :)
Super foty

my wczoraj wrocilismy z egiptu po tygodniowym upale po34stopnie wrocilam do zimnej szwecji lekki snieg i zimno
ja chce znow na plaze ........
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
mała princessa rośnie
weszłam już w 3 trymestr, muli mnie zima, no właściwie to jako tako ciągle spać mi sie teraz chce gorzej niż na początku:-D
no bo teraz pracujesz(twoj organizm ) na pelnych obrtach panienka teraz najwiecej rosnie to i cie to meczy ;-)
superaśno:tak: będzie parka w domu :tak: córcie słodzinki są :sorry2: te kitki i warkoczyki :-D



Witam poprzerwie :)
U nas ok.
Zaparłam się i zrobiłam moją ukochaną czapkę Poppy na drutach -fakt dla Gabi, ale jest :tak: ale po kolei:
1. zaczęłam naukę od komina dla Gabi (bo na małych szybciej idzie),
2. potem wziełam się za Poppy dla Gabi (bo w razie czego mniej oczek i szybciej się pruje)
3. w międzyczasie zrobiłam na szydełku hipcia -zabawkę dla Gabi
4. skończyłam Poppy z kwiatkiem
:-)


Aktualnie zakochałam się w lalkach na szydełku i robię jedną Gabi :) Niestety wzoru nikt nie chce dać (bo wiadomo blogerki sprzedają lale) i dziergam bez wzoru -na oko. Już mi but za duży wyszedł, więc dorabiam drugi -bo pasują na dużą lalkę.

Lala to oderwanie, bo jak kupię ładny motek to sobie robię Poppy.

Wkręciłam się na całego w druty i szydełko -i nawet się zastanawiam czy bloga nie założyć :sorry2: ale na razie dłubię :tak:

Wrzucę fotki, a co... :tak:

Myślami jestem z wami i pamiętam :tak:

Zdrówka :-D:-D:-D


P.S. Foto hipcia następnym razem :)
czekam na foty hipcia a czapa superowa strasznie mi sie podoba
Super foty

my wczoraj wrocilismy z egiptu po tygodniowym upale po34stopnie wrocilam do zimnej szwecji lekki snieg i zimno
ja chce znow na plaze ........
fotke wrzucilas do gory nogami :-D
 
Do góry