reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

claudia ja sie na Ciebie nie denerwuje:) Raczej na kogoś innego... Nie lubię ludzi nieodpowiedzialnych. Ja staram sie 4 cykl. Codziennie modlę sie do Boga zeby tym razem sie udało. A innym się udaje i mają to gdzieś. Dla tego maleństwa, które być moze mam po serucheam albo mieć będę zrobiłabym wszystko. Nienawidzę lekarzy. U ginekologa byłam tylko 2-3 razy jak miałam 18 czy 19 lat i dopiero teraz niedawno poszłam się troszkę przebadać ( usg, cytologia) bo planowaliśmy zacząć starania. I chodzę do gina na kontrolę co 2 miesiace. Tak zeby zjrzał czy wszystko ok.
 
reklama
OJ pozno bardzo, masakra, moj wczesniej ale tesknie juz, musze jescze brzuszki porobic bo mi sie zle siada, a i jeszcze waze 51 kg, koszmar, najgorze ze ten brzuch do mnie nie pasuje zawsze mialam w miare plaski a tu suprise :baffled:
Ja odkad siedze z wami na forum to schudlam, chyba dlatego ze nie chcialo mi sie gotowac, nawet moj mi powiedzial ze robie obiady na odpierdziel :happy:
 
claudia ja sie na Ciebie nie denerwuje:) Raczej na kogoś innego... Nie lubię ludzi nieodpowiedzialnych. Ja staram sie 4 cykl. Codziennie modlę sie do Boga zeby tym razem sie udało. A innym się udaje i mają to gdzieś. Dla tego maleństwa, które być moze mam po serucheam albo mieć będę zrobiłabym wszystko. Nienawidzę lekarzy. U ginekologa byłam tylko 2-3 razy jak miałam 18 czy 19 lat i dopiero teraz niedawno poszłam się troszkę przebadać ( usg, cytologia) bo planowaliśmy zacząć starania. I chodzę do gina na kontrolę co 2 miesiace. Tak zeby zjrzał czy wszystko ok.
To lepiej mi, trzeba umiec niektorych zrozumiec, nawet jezeli to koliduje z naszy,mi przekonaniami, ja to robilam i robic musze Tego tez mnie uczy moja E, wszystkiego mnie uczy, zyc od nowa tez!!!!
 
reklama
A ja chyba i tak nie powinnam sie starac bo podobno przy moje "chorobie" dziecko to najgorze wyjscie, ale trudno, chce je urodzic zanim umre, a dlugo zyc nie bede no!!:tak:
 
Do góry