reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej

mmm
udanej imprezki rodzinnej:)) i najlepszego dla męża z okazji ur! ;)
Ewcia, Noukie oj winko rozluźnia:)) też wiem coś o tym:-p
mazi89 najlepszego dla ciebie:) fajnie że tak dobrze u was:)


Dziewczyny jak wy dużo piszecie!
czy wy wogóle odchodzicie od komputera? :-D

U mnie okej, niedziela mineła rodzinnie dziś.
u nas na obiad dziś frytki były i piersi:)
a potem kawusia i pyszna szarlotka:happy2:
 
reklama
A ten przepis podpatrzylam u siostry mojego M ona je podobnie do Ciebie;-) i zrobila wersje z warzywami byly tam pomidorki koktajlowe, brokuly, pieczarki to wszystko zawinela w ciasto i posypala serem ( a ja kupuje ten gotowy bladerdeeg nie chce mi sie ciasta ugniatac;-)) no i ja fanka wody morskiej (dlatego wersja z lososiem) wiec wszystko co tam plywa moglabym jesc i jesc;-)

Tak sobie mysle, ze zglosze sie do Ciebie, po jakis przepis jak bedziemy ich znowu goscic zebym mogla przygotowac tez cos co ona moglaby jesc:) Bo przyznam szczerze zawsze mam problem:)
Oj brzmi niezle.Podaj mi dokladny przepis jak bedziesz miala cczas to na pewno zrobie!(tylko raczej na prywatna wiadomosc zebvysmy nie robily kaciku kulinarnego:-)).ja tez kupuje "bladerdeeg";zwariowalas?mialabym to sama gniesc?a jesli chodzi o przepis dla siostry to nie ma sprawy.Ludzie czasem mysla ze my wegetarianie "biedni" jestesmy i trawe tylko spozywamy.
 
Zrobiłam dziś progesteron w 7dpo. i wiecie co mam wynik:-D:-D:-D

17,9ng/ml

No to szanse na fasolkę są - jeżeli nie teraz to kiedyś na pewno!

Przynajmniej wiem że to nie wina progesteronu!!!
w końcu się uśmiechnełaś!
No to super że taki wynik dobry, tylko sie cieszyć:))
Jest nadzieja życzę wiec powodzenia w zafasolkowaniu!
 
sorki , ze tak sie wtracam, ale mam nadzieje ze do was od stycznia dolacze i bede staraczka w 2010 roku ...pozdrowionka i trzymam za was kciuki:-)
 
w końcu się uśmiechnełaś!
No to super że taki wynik dobry, tylko sie cieszyć:))
Jest nadzieja życzę wiec powodzenia w zafasolkowaniu!

Agniesiar trzymam kciuki wiec;-)

Powiem wiecej, nie tylko uśmiechnięta ale szczęśliwa, pełna nadziei i wiary w to że będzie dobrze!!!

Przyznam sie bez bicia, że nawet powoli zaczynam wierzyć w ten cykl - boję się do tego przyznać, ale tak jest!!

Mam jeszcze jedną do tego podstawę, ale nie chcę nic pisać, ani sie nakręcać

poczekamy zobaczymy!!!!
 
Powiem wiecej, nie tylko uśmiechnięta ale szczęśliwa, pełna nadziei i wiary w to że będzie dobrze!!!

Przyznam sie bez bicia, że nawet powoli zaczynam wierzyć w ten cykl - boję się do tego przyznać, ale tak jest!!

Mam jeszcze jedną do tego podstawę, ale nie chcę nic pisać, ani sie nakręcać

poczekamy zobaczymy!!!!
agniesiar nie chce cie nakrecac ale wydaje mi sie ze jak robilam badanie progesteronu to tam byly normy napisane i m.in. w ciazy.o ile pamietam w I trymescie jest od 9,3 a ty masz 17....
moze sprobujesz za dwa dni bete zrobic?
jezu jak ci zazdroszcze
 
reklama
Do góry