reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
alez sie optymistyczna zrobilas nagle:)
wczoraj taki dol i stres a dzis prosze
:-p:-p:-p

Tak jak pisałyśmy wcześniej, ale przy innym temacie - wszystko zależy od punktu siedzenia!!!

A tak poważnie - mam świetny humor i ooooogromne nadzieje!

Jeżeli nawet nie ten cykl- to kolejny krok do przodu do upragnionego celu!
 
A tak całkiem uczciwie eijf- to już mnie nie nakrecisz- bo sama GŁUPIA to sobie zrobiłam!!!

Jestem za to na siebie strasznie zła, ale co tam - co ma być to będzie - najwyżej za tydzień będę znów histeryzować!

A przynajmniej ten tydzień przeżyję z uśmiechem na twarzy!
 
:-p:-p:-p

Tak jak pisałyśmy wcześniej, ale przy innym temacie - wszystko zależy od punktu siedzenia!!!

A tak poważnie - mam świetny humor i ooooogromne nadzieje!

Jeżeli nawet nie ten cykl- to kolejny krok do przodu do upragnionego celu!
no niezly ten progesteron.ja zaluje ze nie jstem w pl to czesciej bym posprawdzala.ostatnio jak robilam w II fazie (jakos 10dpo) to mialam chyba 5,4 ...niby wg norm ok ale w porownaniu z toba to nic!
 
no niezly ten progesteron.ja zaluje ze nie jstem w pl to czesciej bym posprawdzala.ostatnio jak robilam w II fazie (jakos 10dpo) to mialam chyba 5,4 ...niby wg norm ok ale w porownaniu z toba to nic!

Oj kochana, ale wszystko zależy od norm i jednostek

Ale owszem mam nadzieję, ze to moze jakiś dobry znak!

Dobra coś wam napiszę, ale błagam nic nie komentujcie - bo nie chcę sie nakrecć - już bardziej!!!

- w piętek rano miałam potworne mdłości
- w piętek wieczorem spadła mi temperatura na łeb na szyję - rano było 37,2 a wieczorem 36,7
-zmierzyłam tylko dlatego, ze nie mogłam wytrzymać bólu zwałaszcza z lewego jajnika, z którego była owu. miałam wrazenie jakby mi go ktoś nakłuwał tysiacem szpileczek, potem jakby drentwiał, na tyle to było wyczuwalne że aż mnie skura na wysokości jajnika sfędziała
- potem w nocy męczył mnie krzyż
-a teraz od soboty rana czały czas czuję ból w tym samym miejscu na dole brzuch, nie mogę za długo stać, muszę przysiaść!!
 
agniesiar mam nadzieje że ta moja koniczynka przyniesie mi szczęście. Co ma być to będzie.. u mnie nie ma żadnych objawów. a temp nie sugeruje sie do konca.
No i ciesze sie że zrobiłaś się radosna! jesteś przepełniona nadzieją.:)) Wierzę że Ci się uda PRĘDZEJ czy pozniej ;-)
 
hej!
ale zaszalałyście dzisiaj z postami :-)

agniesiar
trzymam kciuki !

a mnie tak brzuch boli właśnie ,że mam wrazanie że zaraz dostanę okresu... nie zdziwię się jak jutro dostanę albo jeszcze dzisiaj...
 
reklama
martilla Ty lepiej kobieto nie kracz dobra! Nic nie dostaniesz;) to że boli nie znaczy że @ musi sie pojawić;-)

dziś co chwila gryze sie z moim mężem....:dry::confused2:
 
Do góry