reklama
wiesz ja już zastanawiam się co jest ze mną nie tak że nie mogę zajść w ciążę mój komin jakoś bociany omijają![]()
nie martw się bo jak na razie to mój też sama nie jesteś


lopop z Tobą jest wszystko ok...tylko moze Twoje hormonki się pomieszały?wiesz ja już zastanawiam się co jest ze mną nie tak że nie mogę zajść w ciążę mój komin jakoś bociany omijają![]()
Sprawdź je i idź do gina sama niczego nie wywęszysz

Zrób to dla siebie, Twojego męża i tego Aniołka z góry....;-)
rainmanka
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 23 Luty 2010
- Postów
- 1 442
lopop z Tobą jest wszystko ok...tylko moze Twoje hormonki się pomieszały?
Sprawdź je i idź do gina sama niczego nie wywęszysznie bój się...nic złego Ci nie zrobi, a jest szansa, ze dobry pomoze;-)
Zrób to dla siebie, Twojego męża i tego Aniołka z góry....;-)
dokładnie... hormony potrafia namieszać dlatego przebadanie ich to podstawa a może się okazać że potrzeba je tylko troche "ułozyć" i wszystko będzie dobrze.
Mam nadzieje że tak jest własnie u mnie ...
Jutro będę dzwonić tylko gorzej jak juz w czwartek będę musiała jechać a wyniki mam tam gdzie renontuję;-);-);-);-)lopop z Tobą jest wszystko ok...tylko moze Twoje hormonki się pomieszały?
Sprawdź je i idź do gina sama niczego nie wywęszysznie bój się...nic złego Ci nie zrobi, a jest szansa, ze dobry pomoze;-)
Zrób to dla siebie, Twojego męża i tego Aniołka z góry....;-)
kochana wymocz się w jakuzipedze na basen....do zobaczenia póżniej...

Chyba dla niego jakiegoś GPS kupięnie martw się bo jak na razie to mój też sama nie jesteś![]()




Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej kobietki a ja za godzinke bede parzyc 1 raz ziolka mam nadzieje ze zadzialaja mimo ze dzis 6 dc a ja od dzis zaczynam ale dopiero dzis doszly bo gdyby nie wekend to mialabyum predzej i dosc pozno sie o nichdowidzialam hihi ale i tak mam wielka nadzieje ze pomoga 
To powodzenia jaki zamówiłaś specyfik?hej kobietki a ja za godzinke bede parzyc 1 raz ziolka mam nadzieje ze zadzialaja mimo ze dzis 6 dc a ja od dzis zaczynam ale dopiero dzis doszly bo gdyby nie wekend to mialabyum predzej i dosc pozno sie o nichdowidzialam hihi ale i tak mam wielka nadzieje ze pomoga![]()
hej kobietki a ja za godzinke bede parzyc 1 raz ziolka mam nadzieje ze zadzialaja mimo ze dzis 6 dc a ja od dzis zaczynam ale dopiero dzis doszly bo gdyby nie wekend to mialabyum predzej i dosc pozno sie o nichdowidzialam hihi ale i tak mam wielka nadzieje ze pomoga![]()
chyba sama się zdecyduję na jakieś ziółka i od przyszłego cyklu będę też ziołopijką



ja to chyba powinnam 1 ale zdecydowalam sie na 3 i zamowilam wszystko na alegro bo u nas takie zadupie ze ani niema sklepu zielarskiego ani w aptece bym pewnie niedostalaTo powodzenia jaki zamówiłaś specyfik?

reklama
czy pamiętasz może dokładna stronę tego bociana co można tam wyczytać o tych ziółkach?ja to chyba powinnam 1 ale zdecydowalam sie na 3 i zamowilam wszystko na alegro bo u nas takie zadupie ze ani niema sklepu zielarskiego ani w aptece bym pewnie niedostala![]()
Podziel się: