reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

No właśnie taki miałam termin @ na 21 lipca a jak w sobotę robiłam to była bladziocha a powinna być krech przepiękna różowa dlatego tak myślę iż jutro nic nie pokaże.
 
reklama
Pianka gratulacje :)
Jeszcze dwie:) Chyba, że więcej nowych nam przybędzie :)
Oj oj oj, robi się ciekawie... żeby się tylko na tą falę załapać :)
Mgiełko, on by nie wyśmiał, bo jeszcze, żeby wyśmiał to można by było jakoś zareagować ale on spojrzy zniesmaczony :) Aż mnie to śmieszy teraz...
Wózek fajny, ja to bym, kompletnie nie wiedziała na co patrzeć jakbym miała kupowac wózek ale od Ciebie już się dowiedziałam, że ma być dobry dla wysokich a od koleżanki, że lepiej jak ma większą gondolę :)
 
Anke ja bym na betę poszła nie nastawiaj się tylko negatywnie bo pewnie przywiozłaś z urlopu nad morzem małego pirata ;) i może dzieć potrzebował troszkę więcej czasu żeby się wygodnie zagnieździć! albo kiepskie testy masz :D jak nie ma @ to trzeba myśleć pozytywnie!
Ja Wam powiem że w piątek 3 boćki widziałam nad swoją głową także czekamy na kolejne dobre wiadomości ;)
 
Mynia z wózkami to nie ma jednego idealnego, każdy indywidualnie do swoich potrzeb musi dobierać - jedne szukają lekkiego bo muszą na pietra wnosić ja znowu na wagę wózka nie patrzałam bo trzymam go na parterze i nie muszę dźwigać a musiał być dobry żeby w teren nim wjechać np plaża - jakbym mieszkała w dużym mieście pewnie jakiś zgrabniejszy bym wybrała na chodniki. Tak samo z gondolą ja brałam największą jaką znalazłam bo dziecko z lipca to takie małe półroczne w zimę chciałam w gondoli jeszcze powozić żeby schować przed mrozem ale jak rodzisz w zimę to i tak na lato malucha w spacerówkę wsadzisz bo już jest zbyt ciekawe żeby świata nie oglądać no i jest ciepełko Także jak widzisz najlepiej wybierać pod siebie indywidualnie :)
 
Mam to samo zdanie co Pianka ja wybrałam ten model pod swoje potrzeby jednak gdybym mieszkała w domku to wybrałabym inny z tym Ballerin na wielkich szprychowych kołach mniam
Anke idź na bete a najlepiej zadzwon do lekarza bo jak brałas dupka wczesniej to nie wiem czy nie trzeba na początku ciąży tez brać, ale podkreślam nie wiem....
 
Dziewczynki, za godzinę uciekam do domku:)
Żeby mi się tak udało w ta środę do lekarza... i żeby mi się tak udało w następnym cyklu zafasolkować... byłabym nieopisanie szczęśliwa:) A S. chyba by do mnie wpław przybył :)
 
reklama
Witam po urlopie dziewuszki :)

Czy któraś może mi streścić co się działo na forum? Bo 100 stron zaległości nie dam rady nadrobić w krótkim czasie :)
 
Do góry