• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staranka od stycznia 2012.

to niefajnie .....

dziewczyny orientujecie sie jak to jest ... czy szefmoze zwolnic mnie przed 3miesiace ciazy ?? bo kiedys czytalam ze nie a teraz cos mi sie o uszy obilo ze musi miec ciaza 3 miesace???
 
reklama
och jak ja jestem zadowolona że ten tydzień tak szybko mi leci już 15 do wieczora poleci szybciutko i bedzie środa ostatni dzień lutego :)
 
Syneczki bardzo sie ciesze ze wizyta udana i malenstwo ma sie dobrze :-)

Czarni z tego co napisalas to test wyszedl Ci dopiero tydzien po terminie @ ??? qrcze to pozno sie dowiedzialas ...:szok:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry