• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staranka od stycznia 2012.

No ja Basia mam chrzest, bierzmowanie itp ale tylko ze względu na Mojego Dziadka, który jest katolikiem dniem i nocą... Ehh... Ja się nie nadaję na Kościół bo dla mnie to wszystko jest po prostu dziwne. Masakra... nie będę mówić o religii bo o tym i o polityce się nie rozmawia. Aczkolwiek nie jestem wierząca. ślub kościelny brałabym tylko i wyłącznie dlatego, że mój Andrzej bardzo chce...


Aguś ale super, że nie jestem jedna z takim nastawieniem

to nie jestem sama
 
reklama
Dzięki Czarni za wyjasnienia
a co d religii to chyba własnie ciężko się na ten temat wypowiadać,szanuje cudze zdanie ogólnie jesteśmy wyluzowani nowocześnie, ja jestem katoliczką drażni mnie instytucja kościoła jednak jestem wierząca no taka już jestem i już heheh
mniejsza z tym...
Czarni u ciebie Owu była nie?
my mniejwiecej w tym samym czasie dostałyśmy @ a u mnie nadal brak
 
Dziewczyny cały czas was podczytuje i jestem na bieżąco ale coś nie mam weny na pisanie:zawstydzona/y: jakaś taka rozbita jestem, czekam na mężula odgrzeje mu kopytka i zalegne w łóżeczku ;-) może jutro będzie więcej chęci do życia i działania
 
Dzięki Czarni za wyjasnienia
a co d religii to chyba własnie ciężko się na ten temat wypowiadać,szanuje cudze zdanie ogólnie jesteśmy wyluzowani nowocześnie, ja jestem katoliczką drażni mnie instytucja kościoła jednak jestem wierząca no taka już jestem i już heheh
mniejsza z tym...
Czarni u ciebie Owu była nie?
my mniejwiecej w tym samym czasie dostałyśmy @ a u mnie nadal brak

może po prostu u Ciebie nie pokazuje sie tak bardzo.... jezeli nie możesz trafić to kup testy owu wtedy masz pewność..... brałas dzien pózniej ode mnie to moze własnie jesteś w trakcie

ja tez nigdy w 100% pewna ale wydaje mi sie ze moje obliczenia odczucia sa prawidłowe
 
Ostatnia edycja:
Ja zaś właśnie kończę @ i zaczynam kolejny cykl...w ten cykl mam bardzo bardzo duuużo nadziei na dzidzi bo w terminie owu wyjeżdżam z mężem na weekend w góry.. akurat same centrum owu wypada wtedy... oczywiście mąż nic nie wie by się nie stresował tym... z jego strony to będzie "spontan" :-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry