reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Jillka, Sihayka ja to mam na tle nerwowym... taka moja uroda... Ale już mi dobrze, oddałam to co mi leżało na żołądku:)
Grzanka u Ciebie te dolegliwości to chyba już takie przedporodowe. boisz się troszkę?
 
Myniu obawy są czy sobie poradze czy wstane jak bedzie trzeba etc... ale porodu sie nie boje... chce po prostu tam pojechac urodzić i wrócć do domku z gwiazdeczką :)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny z rana, wczoraj nie miałam siły do Was zajrzeć taka zmęczona byłam po pracy :-(
Myniu ja jeszcze troszkę pokaszluje, ale ogólnie jest OK :tak:
Czarnooka super wieści zobaczysz, że jeden pęcherzyk wystarczy :tak: trzymam kciuki &&&&&&&&&
Agacyndo składam Ci spóźnione życzenia, ale od serca, żeby ciąża przebiegła spokojnie i dzidzia była zdrowa i spełnienia pozostałych marzeń no i nowego mieszkanka (bop jeśli dobrze pamiętam to się przymierzałaś do zakupu?)
Jillka wiem, że Zuź jest dużo bo u mnie w rodzinie wujowi tez urodziła się córka i dali Zuzie, mam nadzieje, że jak urodzę to przyjdzie mi do głowy jakieś fajne imię, bo jak na razie bardzo zależy mi na Zuzi, zawsze marzyłam, że jak będę mieć córcie to tak dam jej na imię, a tu córci nie widać i za chwilę wszystkie dziewczyny z rodziny co się urodzą będą Zuzie :no:

Ja czekam na @ żeby po niej jechać do nowego gin. powiem mu żeby zapodał mi zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i będzie git :tak: jak na razie tempka niska na dniach powinna być owulka, ale i tak nie nastawiam się na ten cykl, dzisiaj rano nie mogłam włożyć termometru normalnie co się namęczyłam i leci ze mnie niemiłosiernie, nie wiem czy mam brać duphaston, bo ostatnio miał mi cykl skrócić i nie skrócił, doradźcie :confused:
 
Ostatnia edycja:
Sailor!!!!!!!!!!!!!!!! jak test???????

Pierwsze moje kroki po wyjsciu z łóżka skierowałam do BB.A tu wiesci brak!


ide sie ogarnac,wzmocnic jakas kawa. Pogoda dupowata a ja musze dzisiaj tyle spraw pozalatwiac:/
 
Dziewczyny zaspalam troszke i tylko siknelam na test. Obejrze go jak wroce do domu po pracy. Temp troszke w gore.
Sihayko masz ladny wynik progeteronu. Przepraszam za bledy pisze z komorki.
 
Sailor trzeba go było do pracy brać :) Trzymam kciuki, bo wykresik masz piękny &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry