reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Basiku , nie podpowiem Ci, bo jeszcze się tak bardzo nie znam. Ale różnica tempek jest prawie 0,4 a to niezły skok... Ale może niech się nasze specjalistki wypowiedzą, a ja się nauczę cosik przy tym! :)
:cool2:
 
Basik jest dobrze. Druga kreska (pomocnicza jest po to, że jak 3 dnia po skou tempka będzie powyżej to tego dnia wieczorem kończą sie płodne dni a jak 3 dnia będzie tempka poniżej to dni płodne kończą się dopiero 4 dnia po skoku (nawet ja 4 dnia też będzie poniżej lini pomocniczej) Ale to jest ważne bardziej dla kobiet odkładających ciążę niz starających się.
Sihayko Sailor jest guru od wyników (albo góru - nie znam się :-D)
Dziewczyny, ja znowu wymiotuję jak kot... już płuca chyba wyrz...gałam... idę spać kochane moje. Nie mogę się doczekać testu Sailorki. Sailorku dziś św Juda w Twojej intencji :*
 
Ostatnia edycja:
Jiilka tak naprawdę to nic specjalnie nie biorę na prolaktynę; zawsze miałam w granicach 20-22, ostatnio skoczyła mi do tych 34. Gin powiedziała, że to mogło być jednorazowo, i że nie będziemy na razie dawać leków żeby się niepotrzebnie nie faszerować, a że biorę castagnus ( już od dłuższego czasu, na złagodzenie małpy i regulację cyklu) to może on sobie poradzi i obniży no i widocznie obniżył do tych moich "standardowych" 22. Nie wiem czy to dobry poziom, naczytałam się na necie, że przy staraniach to niby w okolicy 15 jest najlepiej ale moja gin twierdzi, ze te 20 też jest ok.. więc sama nie wiem co myśleć - na necie też niby różne bzdury piszą...

Myniu biedulo, ściskam i trzymaj się tam dzielnie! ehh.. mogłoby Ci w końcu odpuścić na dłuższą chwilę....

Basik Mynia dobrze pisze:) nic się nie martw wszystko wygląda ok u Ciebie:) owulkowo:)
 
Ostatnia edycja:
Sihaya, może ten poziom zależy też od organizmu danej kobiety, tzn również od poziomu innych hormonów.

Myniu, współczuję wymiotowania, bo ja tego nie znoszę :no::no::no: Trzymaj się dzielnie !
A jak Twoja dieta ?
Moja na razie bez rezultatów niestety...

za chwilkę też zmykam, dobrych snów!

O tak - Juda się przyda :)
 
Ja tez sie zbieram do łóżka.
Tylko chciałam jescze napisac do Sailor,ze obejrzałam zdjecie tego testu z kazdej strony,powyostrzalam itd na kompie u siebie i jak Ty jutro dwoch kresek nie wysikasz to ja sobie ręce i noge dam odciąc.
W końcu kreseczka połowiczna jest.
kciuki zacisniete i daj rano znac koniecznie!!!
 
Zdrówka dla cierpiących z powodu przeziębień jak i Myniu trzymaj sie z tymi wymiotami mi na takie dolegliwości miętka pomaga...
Ja gessler sobie oglądam... coś mnie mdli i starszne rozwolnienie mnie wzięło...
pada wieje... :( o kant dup* potrzaskać....
 
reklama
grzaneczko czyli porod coraz blizej,rozwolnienie i mdlosci to jak najbardziej przygotowanie organizmu do porodu.trzymam kciukasy!!!

a ja ide spac...nogi mnie tak w stawach bolą ,ze nic tylko sobie w łep strzelic:/
 
Do góry