reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Małż nie dostał tego testu o czułości 10 więc zrobiłam ten co mam w domu 20 i nic nie widzę więc...ironia losu :-):-D:-D ale mocz mam raczej rozcieńczony a tamten zrobiłam po 3 h niepicia i nie siusiania tak,że jutro znowu siknę a co sobie będę żałować ;-)
 
Ostatnia edycja:
Agacyndo - STO LAT, STO LAT! Zdróweczka i miłości i lekkiego porodu :)

Sailor, ja też kciukuję za druga połówkę testu!

Zmykam do łóżka, bo coś gardło drapie strasznie !

Miłego wieczorku
 
sailor rano pisz koniecznie co test pokazal.
agnieszko tule:* Ja wogole to bym miala problem natury technicznej,nie ukłułabym sie sama w palec-taka połozna ze mnie ze hoho... predzej bym sobie sama zastrzyk w tylek zrobila ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarnooka, Agacynda jak po wizycie??

no i wszystkiego naj naj Agacyndko:)

Sailorku ja również trzymam kciuki za jutro:) dzień mnie nie było a tu takie emocje:)

Ja odebrałam właśnie wyniki dzisiejsze:
progesteron 23,74ng/ml (norma f. lutealna 1,2-15,9) nie wiedziałam, ze można mieć za dużo progesteronu:D
i prolaktyna 21,90ng/ml (norma 1,90 - 25,00)

i co Wy na to??

a sylwester minął nam spokojnie we dwoje w domku, ale nawet sobie potańczyłam:D teraz tylko oboje zakatarzeni i ja z bolącym gardłem dodatkowo ehh...
 
Ostatnia edycja:
Do góry