reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Czesć dziewuszki:)
Asitko na taki kaszel przewlekły czyli bardziej spowodowany tym, że już tyle kaszlesz niż tym, że powinnaś kasłać najlepszy jest Acodin syrop. Bo teraz to juz kaszlesz dlatego, że masz gardło podrażnione kaszlem... Błędne koło :) Naprwdę polecam, sprawdzony syropek:) W ulotce jest mowa, że nei można przy astmie ale ja byłam tak zdesperowana, że użyłam, dosłownie 3 dni i na szczęście mi nie zaszkodził.
 
reklama
Dzień Dobry:-) U mnie za oknem biało, napadało tego śniegu, że hoho:-p Idę zaraz do pracy... I od jutra będę miała 4 dni wolnego, w środę biorę urlop ze względy na pogrzeb... Miłego Dnia :-)
 
i ja sie witam :*

U mnie za oknem szału nie ma,ni to biało ni to szaro:dry: takie byle co,a pies juz sie we mnie wpatruje i wymusza spacer:wściekła/y: Dzisiaj mam napiety grafik,znowu caly dzien latania.Coz na włąsne zyczenie.

Najwazniejsze info dnia: Posiew ujemny!!! nic tam nie wyhodowali.Czyli tyle dobrego ze zaden syf mnie nie dorwal. W nocy budzilam sie z 40 razy przez ta nerke,co prawda nospa i lezenie na lewym boku pomaga ale juz mi sie odlezyny robia z lewej strony;-)

Gosiak dzisiaj glukoza??dobrze kojarze??jesli nie to wybacz pomylke,ostatnio mam jakies zaburzenia pamieci:no: jesli tak to trzymam kciuki i czekam na wiesci!!:*

lalus jak tam sie dzisiaj czujesz??

asita zdrowia!!!!acodi tak jak mynia pisze jest dobry!!
Asita no wez sie zmiluj z tym rafaelloo,slinotoku dostalam,zapiekanka tez bym nie pogardzila.

milego dnia :*:*:*:*
 
ASITA a można sie wprosic na imieniny do męża??:-D ale bym takie zjadła:p zdrówka:*
MYNIA a Ty jak się dziś czujesz??
NOELLE gratki za ujemny wynik:) Widac to tylko Nataszka szaleje po maminych nereczkach.
SAILOR jak się czujesz kochana?
LALUS ooo witam w klubie. u mnie już z kilka dni bialo. teraz znów pada okropnie. nosa za drzwi nie wychylam.
SIHAYA mąż zawału nie dostał??
 
Dzień-doberek :D
W Łodzi biało - nareszcie ! W nocy napadało. Chyba dziś po pieczywo się wybiorę (pierwsze wyjście z domu od tygodnia - wow :szok:)
Ja Asitko, nie wiem co polecić, ale to, że musisz się doleczyć, to na pewno polecam! Bo inaczej to błędne koło, jak Mynia powiedziała.
Noelle, bardzo fajnie że wynik jest okej! Oby nereczka jeszcze "dała żyć" i będzie super!
Myniu, czy Fisiek obudził Cię kawką do łóżka? Za tę łazienkę i szorowanie po nocy?
Basiku, jak się czujesz?
Isis,gdzie jesteś?
Domiku - czy Ty już gotowa psychicznie na przyjście dzieciątka?

Strasznie bym chciała zwierzątko, ale mieszkanie wynajmowane, więc trochę lipa. Ale fajnie że macie czworonogi! Ja sobie 5 lat poczekam!
Dobrego dnia wszystkim
 
Witajcie póki mała śpi :)
Ciężko było l warto noce raz gorsze raz lepsze...
dużo kup ;p snu wystarczająco co do porodu 10h nacięcię bóle oropne męza nie mogło byc bo wprowadzili od tego dnia na polnej zawias odwiedzin i porodow rodzinnych :( wiec sama bylam...
mala sie urodzila 20:53 jak juz ja urodzilam okazalo sie ze miala zawineta pempowine 3x do okola szyii ale ze pempowina taka dluga nic sie jej nie stało.
Z porodu wszystko pamietam.... najlepszy moment kiedy kładą maleństwo na matcce :)
najgorszy parcie ;]
miałam kryzys bo stracilam duzo krwi ale lekarze dali rade ...
wrzucam zdjecie małej Dla Wszystkich Cioteczek Podzięowania z Naszej strony buziaczki .... :* jak sie uda zaglądne napisze i wogóle ;p

A oto Julia Wernika :)
Zdjęcie0031.jpg
 
Grzaneczko, byłaś bardzo dzielna! I sama w trakcie porodu -fiu fiu :)
Trzymajcie się zdrowo, dzieciątko Kochane, mamusia dzielna!
To jest piękny bilans! :-)
Niech żyje rodzinka!
 
grzaneczko piękne maleństwo niech wam się dobrze chowa ;)
Asitko Mynia dobrze gada na kaszelek . a i zrób sobie koniecznie inhalacje dobrze Ci zrobią ;)4

Sailor kochana a co u Ciebie???
Basik jak się czujesz?
 
reklama
Do góry