reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

hej
przeczytałam po łebkach , bo odkąd pracuję jestem wykończona i nie mam na nic czasu !

Olka
daj znać koniecznie jak się sprawa potoczyła i absolutnie nie przyjmuj tego człowieka jak będziesz sama w domu !
 
reklama
Olka a ty bedziesz sama w domu??? po cholere chcesz tego goscia znowu u siebie w domu??? jaki masz haczyk? ze oszust jest??? ja bym z policja na niego czekała!!! głupia jesteś czy co??? przestępcy sa do wszystkiego zdolni!!!! o ktorej ma przyjsc??? ty lepeij po policje dzwon...moze policji dzieki tobie uda sie schywtac tych oszustów ktorzy tak naciagaja!!!!

Olka
Ilonka ma rację ... co masz za haczyk? Powiesz mu, że do wodociągów dzwoniłaś? Jasne to on Ci wmówi, że nic o wodociągach nie mówił. Sorki za szczerość, ale zachowujesz się tak jakbyś nie chciała oddawać tego filtra i tyle. Wywaliłaś tyle kasy, podałaś gościowy dane swoich dzieci i nadal to ciągniesz...To nie na moje nerwy więc się już nie będę wypowiadała ... zrobisz co zechcesz i tyle w końcu to Twój portfel i już.
 
Wczoraj się Wam żaliłam na męża i powiem Wam lasencje, że mnie kompletnie zaskoczył :tak: Zorganizował mi kąpiel "pod gwiazdami" :-D Była piana i na suficie odblaski z lampki, które wyglądały jak gwiazdy i nawet odgłosy świerszczy były i winko :-D Dostałam też piżamkę, kapcie i perfumy :-D No i potem przytulanko superowe :tak: Także stanął na wysokości zadania muszę przyznać :tak:

Ja muszę poszukać jakiegoś dobrego masażysty, bo jestem wykończona i przydałby mi się taki relaksacyjny masaż. Boli mnie codziennie wszystko i to ciągłe zmęczenie :-(
 
Olka
a takie pytanko mam , nie zaciekawiło Cię po co mu pesel Twoich dzieci ?

xTosia
ho ho mężuś się postarał :-) tylko pozazdrościć :-)
 
xTosia zazdroszcze ci... super rocznica, moj maz na pierwsza rocznice slubu stwierdzil ze rocznica slubu to nie zadne swieto i nawet zyczen nie uslyszalam. poklucilismy sie i tyle bylo z rocznicy... ciekawe jak bedzie w tym roku.
 
Tosia mi mojemu M mija 27 lutego 6 lat,ale znając życie nawet nie będzie pamiętał :-p
A takiej rocznicy jak Twoja to tylko pozazdrościć :tak:
Martilla czym się teraz zajmujesz,bo pisałaś,że pracę zmieniałaś...
 
Laski, puki co nie mam czasu pisać, ale ten facet był i.... jest OK :-). Mnie się nic nie stało, testy wyszły po mojej myśli, filtr zostaje, i zostaje rata 154zł na miesiąc. Jak znajdę czas to napiszę więcej. Ale już się nie stresujcie ;-)

xTosia - super że rocznica się udała. Buziaczki
 
Andzia
a pracuję w sklepie z artykułami dziecięcymi, dopiero zaczęłam więc muszę się wdrożyć heh i przyzwyczaić, bo praca po 10 godz i strasznie mnie nogi bolą

Olka
no nie wiele się dowiedziałyśmy, ale jak chciałaś filtr to było mówić, za 4 tysiaki mogłam załatwić heh :-) sama mam taki i wode z niego mogą pić dzieci od urodzenia ;-)
 
Olka nie obraź się,ale za Tobą trudno nadążyć i szczerze to Cię nie rozumiem.Najpierw miałaś doła,że dałaś się oszukać (bo co do tego nie mam wątpliwości,że ten facet to oszust),a teraz jesteś zadowolona z raty filtra i wszystkiego :confused2: Więc nic już z tego nie rozumiem.A najbardziej tego,że skupiłaś się na racie,a nie na tym,że on o Twojej rodzinie wie wiele,a szczególnie o dzieciach...Ale co tam prywatne dane,ważne że woda zdrowa :eek:
Twoje życie - Twój problem.
Martilla to jesteś na bieżąco jeśli chodzi o dzieci :-)
 
reklama
Do góry