reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Mała my też jeszcze nie byliśmy na szczepieniu. Dzisiaj byłam w przychodni i termin mam na 18.
U synka kolejnych zębów nie widać. Przynajmniej nocki są spokojniejsze :)
 
reklama
W końcu udało mi się znaleźć Was tutaj! Witam wszystkie mamy...

Teraz najprawdopodobniej spodziewam się następnego Dzidziusia... jestem chyba lutową mamą 2012:))

Pozdrawiam wszystkie marcówki 2010:) kaczynka
 
hej:) przyszłam się przywitać, pamiea mnie ktoś? hihihi

Nadia rośnie ajk na drożdżach, przesypia ałe noce odkąd skończyła 9 miesięcy, ma 12 zębów i kolejny w drodze:) chodzi a nawet biega:) gada po swojemu, ma apetyt i jest słodziakiem:) ostatnio przetrwała dzielnie podróż samochodem 630km w jedną stronę z 2 postojami na zmianę pieluchy:) jestem z niej dumna:)

a co u Was? buziaki i pozdrowionka
 
reklama
Nikamo ... u nas jakoś po staremu ... pracuję, po pracy zajmuję się wychowywaniem Martusi i próbuję znaleźć czas na cokolwiek, ale szans nie ma ;-) w domu to nawet komputera nie oglądam ... no i chyba spodziewam się kolejnego dziecka ... to tyle nowości u mnie.
A Martusia szaleje na całego, wszędzie Jej pełno, kłóci się z nami, pyskuje, próbuje wymuszać no i ciągle gada i gada ... nawet w nocy Jej się buzia nie zamyka i przez sen nadaje ;-)
 
Do góry