reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

hehehe dzięki - no teraz lepiej
nie zebym była ślepa ale jakoś mi sie żłe czyta takie malutkie literki-rzyzwyczialam sie do cafe :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
U nas zapowiada sięnawet fajna pogoda,oby tylko znó wiatr nie zaczął wiać tak jak wczoraj.Liczę na spacerek z Izą,więc ma być ładnie :-)
Nocka minęła spokojnie i muszę powiedzieć że nawet się wyspałam.I tu w tym miejscu współczuję Tobie Anekha :-*
Teraz nastawię Izulce obiadek i muszę posprzątać.
Ewelka a Ty koniecznie daj znać po wizycie u lekarza.
Miłego dnia dla wszystkich.
 
witam dziewczyny ja mam tyle pracy z malym ze nie ogarniam hihi nawet czasu na neta nie mam ..teraz kwili na bujaku a mama korzysta z chwilki hihi:-):-D zaraz zmykam do zerówki po małą ,ciągle coś.DZień jest za krótki .:-D:szok:
 
hej laski
wlasnie wrocilam od gina mialam ktg gdzie skurczy nie wykazalo ale za to mam 1 cm rozwarcia i szyjka ma 1 cm.powiedzial ze jak by sie cos dzialo to mam isc do szpitala dal mi skierowanie,a jak by nic nie bylo to mam przyjsc za tydzien na ktg i kontrole ale w sumie zwolnienie mi wypisal do 3 listopada wiec nie zaczynam jeszcze macierzynskiego i dobrze i za tydzien do kontroli nie pojde bo nie ma mnie kto zawiezc
 
Ewelka
haha może bez skurczy urodzisz :-p ehehe a tak na poważnie no to już tylko czekać na akcję ..chwila moment i będzie dzidzia:-);-):tak: ja tam jak dojechałam do szpitala to miałam rozwarcie na 4... mogłam jeszcze poczekać:-D

Tulipanek
tu lepiej bo można se duże liteki zrobić i kolorowe i filmik wstawić :-D hehe

a tak niewiele mojej córci trzeba do szczęścia:
[ame=http://www.metacafe.com/watch/1897073//]Nitka Bam-Bam... - Video[/ame]

 
nooo teraz już możesz swobodnie się wypakowywać...przepisowe tygodnie dzidzia przesiedziała w brzusiu ;-) wszystko już przygotowane? popakowana jesteś, kącik malucha też gotowy czy po porodzie dopiero?
Życzę szybkiego i pomyslnego rozwiazania!!!!!!
 
ogolnie to do spakowania zostalo mi tylko dla mnie czyli recznik i kosmetyki a tak poza tym maluch juz spakowany w torbe.lozeczko moja meza rozlozy jak my wyjdziemy ze szpitala bo maly male mieszkanie i narazie nie chcemy zagracac :)
 
reklama
ewelka
skąd ja znam małe mieszkanie:-D mam to samo :-p tylko 2ke dzieci hahaah... to tak samo robiliśmy, mąż z mamą wszystko w dzień wypisu wszystko rozkładali...
 
Do góry