reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
mój wygląda właśnie tak w tej chwili
6.gif
 
gucha, paulla i slowianka - zaproszenie wysłane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

laski co to za diabelstwo??? goraczka, ból glowy przy kaszlu, bół brzucha..?? moj mowi ze skorkaod pomot\dora utkwila mu w zoladku????? ale goraczka 39 stopni?????????

lece du wyrka...a wy juz spac idzcie bojutro nienadrobie....zboczuchy jedne....:-D:-D

zaproszonko mam:)

a z tą skórką to kijowo, bo jak się przyklei do żołądka to masakra!!! Kurde ale ta gorączka?

ktora to ty?????????:))))

ja wiem, ja wiem!!! Ta w tym futrze na przedzie...a w siatce ma chleb dla gołębi

Kurcze to niezla ta twoja maminka

Ps a gdzie Paulla ,Gucha pewnie juz ten teges- jak ja im zazdroszcze

a jestem, ale też powoli idę w kimono:)

Gudnajt end gudlak w wyrku moherowe zboczuchy!
 
Witamy:)


tak, właśnie mamy grę wstępną:) ja siedzę na BB, a mąż gra w PS.

ale spko, nagra się i przyleci:)
hehe to u mnie wyglada zawsze tak samo:-D tyle ze to on pierwszy konczy gre i czeka na mnie:-p:eek::-D
oj to ma dobrze..ale zaraz mi sie przypomina ta chcica w pierwszym trymestrze ciąży..wow to było zaj...więc zobaczysz, co cię czeka:)

a tak w ogóle polecam nowy film z J.Lo..kurde tytuł zapomniałąm..ale ten najnowszy, co zaplanowała sobiedziecko zrobić..i poszła na inseminację, bo miłości życia nie poznała....no i hmmm poznała..jak była już swieżo po zabiegu hehhehe

kaczuchaa za starych dobrych czasów, jak w ciąży byłyśmy..to i po 20/30stron było do nadrobienia..na lutówkach:)

edit...agacjone..nom rechotek taki już jest kofanny i rozpierdziela mnie każdego dnia:)
koniecznie dowiedz sie co to za film ... i daj znac:tak:

no to co...zapraszamy sie na NK?????????????? heheh ???????????//

do nowych dupencji.........ja jestem agata sobol - radom!!!!!!!!!!!!!!1
nie moge Cie znalezc:sorry:
ja tyż...nie odpierdzielisz się:p

a tak w google to jam jest...
wyslalam zaproszonko :)
ok ja jestem Patrycja =:-D
tez nie moge znalezc:-(

Laski ja na NK Izolda
wyslane:tak:

tez wyslalam...
a teraz uciekam...
musze pokazacc D propozycje prezentu na chrzciny dla chrzesniaka bo nie wiem co mu kupic....:baffled:
 
hehe to u mnie wyglada zawsze tak samo:-D tyle ze to on pierwszy konczy gre i czeka na mnie:-p:eek::-D

koniecznie dowiedz sie co to za film ... i daj znac:tak:


nie moge Cie znalezc:sorry:

wyslalam zaproszonko :)

tez nie moge znalezc:-(

wyslane:tak:

tez wyslalam...
a teraz uciekam...
musze pokazacc D propozycje prezentu na chrzciny dla chrzesniaka bo nie wiem co mu kupic....:baffled:

ja też chcę zaproszonko:)))
 
ty moja matula jest po 60 ale serfuje po necie prawie jak ja taka wiesz nowoczesna babcia



ożesz pojętną masz mamuśke:-D
mój wygląda właśnie tak w tej chwili
6.gif
a potem do butelki do czego użyłaś?:-D wyglądałaś jak męska wersja alla bundiego:-D
Ja tez juz sie zbieram moze przysni mi sie przysni jakis fajny pan Dobranoc
zboczuszek:-D
hehe to u mnie wyglada zawsze tak samo:-D tyle ze to on pierwszy konczy gre i czeka na mnie:-p:eek::-D

koniecznie dowiedz sie co to za film ... i daj znac:tak:


nie moge Cie znalezc:sorry:

wyslalam zaproszonko :)

tez nie moge znalezc:-(

wyslane:tak:

tez wyslalam...
a teraz uciekam...
musze pokazacc D propozycje prezentu na chrzciny dla chrzesniaka bo nie wiem co mu kupic....:baffled:
o proszę linka do mojego profilu http://nk.pl/profile/12808919 :-D oo to pochwal się jak wybierzecie już prezent:-D
Witam się porannie:)

Jestem pierwsza!!!!

Mam dziś wizytę u dermatologa i pewnie dostanę leki za kupę kasy:(

No i muszę odebrać receptę na mleko dla Wiki,

Cały dzień zajęty. Masakra!

Miłego dzionka
powodzenia w załatwieniach!:-D

noc ciężka ale spodziewałam się... dzisiaj będzie lepszy dzień... ok jestem optymistką:-D
 
reklama
Do góry