reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Stary" czy "Nowy"

MasterKa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
3 410
Witam kobietki z Tarnowa. Jakie są Wasze opinie o opiece przedporodowej, w trakcie porodu i po porodzie na "starym" i "nowym" szpitalu? Który bardziej polecacie? Podzielcie się swoimi przeżyciami, opiniami itp.
 
reklama
Hej, jedyna moja wiedza opiera się na opiniach moich sióstr - one obydwie rodziły na starym. Plus to było dawno temu, więc wiele mogło się zmienić: starszej siostrze lekarz dyżurujący, zwany rzeźnikiem kazał rodzić naturalnie mówiąc 'to pani jest gruba a nie dziecko' i urodziła naturalnie 4,6 kg - konsekwencje takie, że rozeszło jej się w trakcie porodu spojenie łonowe i było podejrzenie u dziecka złamania obojczyka - ale tak jak mówię - to było 11 lat temu. Druga siostra miała cesarkę i jakaś stażystka jej się wkłuwała kilkukrotnie w kręgosłup i coś się podziało i do tej pory ma problemy z kręgosłupem.
To są rzeczy negatywne które zapamiętałam, jeśli chodzi o opiekę położnych/pielęgniarek to nie wiem.
Natomiast na nowym rodziła kuzynka, była zadowolona, zdecydowałam się też na nowy (tam chodziłam na szkołę rodzenia) ale też gdzieś przewinęły się opinie, że położne nie są zbyt sympatyczne. Wszystko się okaże w sierpniu ;-)
 
Do góry