reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek około 2-3 dni przed owulacją i dzień po a ciąża

  • Starter tematu Deleted member 181275
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 181275

Gość
Witam! Staramy się z narzeczonym o dzidzie. Byłam na monitoringu dzisiaj - 11 dzień cyklu. Dowiedziałam się, że pęcherzyk ładnie pękł, współżyliśmy przed tym około 2-3 dni przed. Nie spodziewałam się owulacji, z racji pcos dopiero zaczęłam leczenie. Jest szansa na ciążę? [emoji17] Jestem zawiedziona.
 
reklama
Eh ale przegapiłam owu [emoji17] Z jednej strony się cieszę, bo to pierwsza owulacja od dawna a z drugiej jestem zawiedziona, że przegapiłam
Plemniki mogą przeżyć w sprzyjających warunkach nawet do 5 dni, wiec nie spisywałabym tego cyklu na straty.
 
Mozesz smialo korzystac z urokow seksu jeszcze po peknieciu pecherzyka,daja ci tez wieksza szanse na zajscie ;)
 
reklama
Komórka jajowa po uwolnieniu się z pęcherzyka, może być zdolna do zapłodnienia do 24 h nawet, a plemniki mogą żyć nawet 7 dni, więc jest szansa na tem cykl jak najbardziej:-)
 
reklama
Do góry