reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany

Kamilka12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2021
Postów
115
Hejka dziewczyny proszę o odpowiedź osób które miały podobną sytuację ☺️

Cykle mam zwykle regularne 33/34 dni kochaliśmy się w dni płodne i w dzień owu. Ale bez finału w.... Teraz okres spóźnia się już 4 dzień na tydzień przed planowaną @ miałam standardowe objawy jak zawsze że wiedziałam że przyjdzie @ jednak ta się nie pojawiła, dziś objawy ustały dodam że wczoraj okropnie bolała mnie głowa i nie mam wogole apetytu ani ochoty na seks co było zawsze norma przed @ ... Zawsze obserwuje też śluz tym razem jest inny ma kolor i konsystencję mleczka skondensowanego 😜 próbowałam już gorących kąpieli, lempki wina masażu brzucha żeby wywołać @ i nic .. boję się zrobić test bo nie wiem czy wynik będzie już wiarygodny ( bardzo bym chciała mieć dzidzię )
 
reklama
Jak @ spóźnia się 4 dni to test powinien już być wiarygodny.
Moim zdaniem małe szanse ale stosunek przerywany nie jest żadną metoda antykoncepcji.
Jeżeli to nie ciąża to możesz mieć jakąś infekcje lub z różnych przyczyn przesunęła Ci się owulacja i tym samym okres.
 
Kurczę, chcesz mieć dziecko, okres Ci się spóźnia, a Ty robisz takie rzeczy, żeby go wywołać? Trochę słabo... Jak masz już 4 dni spóźnienia to test powinien być wiarygodny, więc najpierw go zrób, a jeśli będzie negatywny, to umów się do lekarza, żeby to sprawdzić.
No i muszę zapytać: skoro chcecie dziecko, to dlaczego stosunek przerywany? Nie spina mi się to :D
 
Z tego co widzę to tylko Ty starasz się o dziecko. Wiesz, że to musi być wposlna decyzja? Skoro jest stosunek przerwyany, to Twój chlop nie chce mieć dziecka, bo zapewne uważa to za antykoncepcję 🤷‍♀️ niby chcesz dziecko, ale nie do końca, bo robisz wszystko żeby okres przyszedł. Gdzie sens? Gdzie logika?
 
Dziewczyny ja też przez prawie rok miałam tylko stosunki przerywane i w sumie chciałam mieć dziecko, więc to nie zawsze oznacza, że ktoś coś planuje za plecami partnera, albo chce mieć dziecko tylko jedna strona ;)
 
Dziewczyny ja też przez prawie rok miałam tylko stosunki przerywane i w sumie chciałam mieć dziecko, więc to nie zawsze oznacza, że ktoś coś planuje za plecami partnera, albo chce mieć dziecko tylko jedna strona ;)
autorka w poprzednim wątku pytała kiedy mose zrobić test I liczyła na "mały cud". Myślę, że ona się stara żeby w tej ciąży być, niestety partner chyba nie jest świadomy tego. Szkoda chłopa.
 
reklama
Do góry