reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany

Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
4
Ostatnio poczułam chęć, żeby zostać mamą. Niestety mój partner nie czuje bluesa. Na szczęście nie jest fanem gumek, więc liczę na to, że jednak coś się uda z tego naszego stosunku przerywanego wycisnąć.

Jakie macie doświadczenia? Tylko bez oceniania!
 
reklama
Wybacz ale bez oceny to tu się raczej nie da. Jak rozumiem twój facet nie chce dziecka, nie zabezpieczacie się mimo wszystko i liczysz na wpadkę? Jak dla mnie to się może skończyć tylko katastrofą... skoro on dziecka nie chce niech się zabezpiecza a ty nie próbuj go wrabiac bo chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie mogą być tego konsekwencje.
Porozmawiaj z nim poważnie na temat ewentualnej ciąży i dziecka, w tym temacie musicie być zgodni a nie ze ty chcesz a on nie. Tu nie ma kompromisów.
 
Ja po prostu widzę, że on będzie najlepszym ojcem na świecie - choćby po tym jak dzieci do niego lgną i jaki mają z nim kontakt!!!
Poza tym… nie o to pytam. Pytam, czy ze stosunku przerywanego może być ciąża!
zgodnie z informacjami na lekcji biologii można, ale czy ktoś tak kiedyś zaszedł ? Nie wiem nie znam :D ja 8 lat praktykowałam stosunek przerywany i jedynie pieska się dorobiłam.
 
zgodnie z informacjami na lekcji biologia można, ale czy ktoś tak kiedyś zaszedł ? Nie wiem nie znam :D ja 8 lat praktykowałam stosunek przerywany i jedynie pieska się dorobiłam.
Mi też nie pykło. Ciekawe, czy autorce się uda. Chociaż tez się zgadzam, że bez obopólnej zgody to strasznie słaby pomysł. Ale facet który godzi się na stosunek przerywany tez powinien pomyśleć o konsekwecjach
 
Ja po prostu widzę, że on będzie najlepszym ojcem na świecie - choćby po tym jak dzieci do niego lgną i jaki mają z nim kontakt!!!
Poza tym… nie o to pytam. Pytam, czy ze stosunku przerywanego może być ciąża!
pewnie ze może być.
Ja po prostu widzę, że on będzie najlepszym ojcem na świecie - choćby po tym jak dzieci do niego lgną i jaki mają z nim kontakt!!!
Poza tym… nie o to pytam. Pytam, czy ze stosunku przerywanego może być ciąża!


A to jest internet, każdy może napisać co myśli. I to że ty widzisz go z obcymi dziećmi i stąd wnioskujesz że będzie dobrym tatą to tylko twoje przypuszczenia. Obce dzieci to zupełnie co innego niż własne. To inna liga. Powiedział ci ze nie chce dzieci wcale, nie chce ich teraz czy może jest niezdecydowany ?
 
reklama
Do góry