reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany

Oczywiscie, że poruszaliśmy. Ślub był katolicki. A po co innego brać ślub w kościele - tylko po to, żeby założyć rodzinę! Ja nie kłamałam, jak odpowiadałam na pytania księdza. Na szczęście rodzina Mareczka jest za tym, żeby pojawiło się dzieciątko - więc może razem uda się go przekonać.
Dlaczego miałby mnie zostawić skoro mnie kocha?!
Jedni biorą ślub kościelny inni nie a i tak w obydwu przypadkach jak ma dojść do rozwodu to dochodzi. Jak się kochają tak się później nienawidzą. Już dawno ślub nie gwarantuje miłości do grobowej deski, bo do niej nikogo nie zmusisz. Ponoć teraz mocniejszym gwarantem jest wspólny kredyt.
Jeśli to troll to ma nudne życie skoro dla rozrywki musi wejść na forum.
Natomiast jeśli to prawdziwe podejście do życia to czas chyba coś ze swoich poglądów zweryfikować, by nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku.
 
reklama
Oj uwierzcie są tacy ludzie niestety, a potem cierpią na tym dzieci. Ze swojego otoczenia znam 2 podobne sytuacje, w jednej nawet pani zdecydowała się na 2 dziecko bo wtedy już na zawsze będą razem. Bo dzieci są. Niestety pan uznał, że życie rodzinne nie dla niego, a pani wini dzieci za to że odszedł.
Dzieci same się na ten świat nie prosiły 🤦
 
Do góry