reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Straciłam Córeczke:(

reklama
Kochana córeczko wczoraj mineło 6 miesięcy.6 długich miesięcy Strasznie tęsknie.Ale wiem że od 8 tygodni rosniesz już u mnie w brzuszku.Gorąco w to wierze.
Kocham cię mocno z kazdym dniem coraz bardziej.
zostaniesz na zwsze w naszej pamięci.tymek strasznie za tobą tęskni.Czuwaj kochana nad nim.Wiem że to robisz.on nawet czasami mówi mi że przyszłaś do niego do pokoju i się bawiliście.
kocham cie
mama
 
czytałam ten wątek i włos się jeży, a łzy płyną...
bardzo mi przykro z powodu Twojego Malucha, Waszej tragedii...
U nas było bardzo podobnie, tyle tylko, że podczas porodu zaczęło zanikać tętno - cesarka w ostatniej chwili. Malutka też się owinęła pępowiną.

Trzymam kciuki za Fasolkę, żeby się wszystko dobrze ułożyło :)
 
karolcia Gratulacje !!! Tak się cieszę :)
Mimo że często nie piszę to wciąż myślami wracam do was :) trzymam kciuki mooocno i wierzę że wszystko będzie dobrze
 
Dzisiaj mija rok.Dlugi rok.Kochana córeczko czas mija a ja tęsknie i kocham coraz bardziej.Jest cięzko.Przeplakalam pół nocy.Twoja siostrzyczka w brzuchy tez czuje ze mama smutna ale nie moge sie powstrzymac.Tak bardzo mi ciebie brakuje.Dzis dmuchalabys swoja pierwsza swieczkwe na torcie a nie ze musimy polic Tobie siweczki na grobie.Jakie to nie sprawiedliwe.Boga n pewno nie ma.
Swiatełko dla ciebie kochana (*)Mama bardzo Cię kocha i zawsze będzie.
 
reklama
karollcia33 nie mów tak,że Boga nie ma-jest ale czasem jest słabszy od ręki szatana. Zobacz masz już synka niedługo będziesz przytulać swoje trzecie dzieciątko to Bóg nam daje możliwość bycia mamą choć czasem tylko kilka tygodni. Do mnie kiedyś napisała dziewczyna,że mi zazdrości tego,że wogóle mogłam być mamą nawet jeśli Aniołkową a jednak mamą a ona nie może zajść. Głowa do góry tam czuwa nad Wami wasz aniołek.Tulę mocno:*
 
reklama
Do góry