reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Ja liczę od zapłodnienia (przypuszczalnego ;D) dopiero lekarz mi powie za jakieś 2 tyg. nie mogę się doczekać !!!!
Głowa sama pod wieczór przestała boleć, to przez tą pogodę :mad: :mad: :mad: i już mi lepiej :)
Alcia mam tak samo- po 4 godz pracy czuję sie jakbym cały dzień przekopywała ogródek albo przejechała mnie ciężarówa 8)
No i sobie śpię po poludniu koniecznie.
A dziś na stołówce dzieci miały wątróbkę i tak mi zapachniało, że też musiałam kupić :)
 
reklama
Witajcie stycznióweczki :) :)

Ajka na wizytę umówiłam się jutro na 16-tą także może zobacze swoją fasolkę ;D (ale jakoś się denerwuje)
Alcia niezły prezencik sobie zmajstrowałaś na 30-te urodziny
Ja wyliczyłam sobie termin na 27 stycznia prawdopodobnie jest to czwarty tydz. ale jutro pewnie dowiem się dokładnie
Izabelko a może pare dni wolnego dobrze by ci zrobiło niestety niewiem czy możesz sobie pozwolić?

Pozdrawiam :)
 
Czesc!!!
Ja jestem w dziewiatym tygodniu,tak wszlo wedlog usg.Tygodnie ciazy, liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki i tak do 40-tki ;)
Pozdrawiam
 
WItam :)

Kasiczka dzisiaj to ja trzymam za Ciebie i Twoją Fasolke kciuki więc się nie denerwuj, na pewno będziesz miała wiecej szczęścia i już dzisiaj ją zobaczysz, no to powodzenia.

Alcia ja sama wyliczyłam sobie date porodu na 26.01, a gin na 24.01 :p,( wiem też że ważne jest ilu dniowy masz cykl)Ostatnią @ miałam 17.04 i lekarz wyliczył, że to 6 tydzień ciąży więc liczy od miesiączki, troche to dziwne ale chyba tak to się liczy. Zobaczę jeszcze co powie po Usg.
Muszę uciekać bo moja pierwsza Fasolka właśnie się obudziła.
Pozrowionka dla wszystkich styczniówek i gratki dla styczniowego Tatuśka :)
 
hej :) dzisaj już lepiej bo głowa nie boli :) za to miałam mdłości>
nie mogę wziąć wolnego< ale za to mam @ msc wakacji bo jestem nauczycielką :) więc już niedługo
buziaczki dla wszystkich
 
Cześc wszystkim szczęśliwym Stycznióweczkom :)

Dziękuję magialennie za zaproszenie, ale już nie jestem styczniowa... Mi i mojej Dzidzi nie udało się... Wiem o tym już od ponad tygodnia, ale dopiero dzisiaj wrociłam z Wejherowa, gdzie miałam zabieg... Koszmarnie mi, ale muszę sobie dać radę.

Jednakże wszystkim Mamusiom, które nie wiedzą jeszcze gdzie chcą rodzić polecam ten szpital - ze względu na wspaniały personel. Dzięki niemu na pewno wszystko było mi trochę łatwiej znieść.

Długi list, pełen żalu wysłałam na grudzień, nie mam siły więcej pisać...

Pozdrawiam wszystkie Mamusie, obiecując sobie kiedyś też tak wyglądać :)

Papa...
Patrycja (aenye)
 
Cześć dziewczynki :)
aenye bardzo mi przykro z tego co się stało trzymaj się i bądź dobrej myśli
Izabelko to napewno sobie odpoczniesz ;D
mam już potwierdzenie swojej ciąży termin wyliczyła mi na 29 styczeń :) (widzę że moja fasolka będzie narazie najmłodsza) :p USG nie robiła mi bo doszła do wniosku że nie ma takiej potrzeby :( ale dostałam za to L4 bo podobno działanie komputera szkodzi najbardziej do 12 tyd. więc troszeczkę sobie odpocznę i po leniuchuję

Pozdrawiam Pa
 
Witaj aenye nie wiem co napisać bo nie mogę sobie nawet wyobrazić tego co czujesz,chyba najlepiej pocieszą Cie osoby najbliższe, albo te które przeżyły to co Ty.Trzymaj się cieplutko.I dzięki ,że tak zachwalasz szpital w Wejherowie ja mieszkam od niego jakieś 3 km  :) więc opiekę (mam nadzieję) będe miała fachową.

Kasiczka widze,że styczniówki wzieły sobie to co napisałaś do serca i nie siadają przed komputer ;) Sama  przyznam,że zaczełam się ograniczać i więcej czasu poświecam pozycji leżącej  ;D . Fajnie, że dostałaś L4, więc  życzę miłego leniuchowania.
 
reklama
Witaj właśnie widze że jakoś nas tak mało ale ja zawsze znajde jakoś godzinkę żeby was odwiedzić i coś napisać :)Właśnie zjadłam całą tabliczke czekolady z orzechami ;D a co najgorsze to schowałam ją przed wszystkimi i zjadłam w samotności
:mad:Jak tak dalej pójdzie to znów przytyję 25 kg :mad: straszne

Pozdrawiam PA :)
 
Do góry