reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Witam:) chyba zaczęły mi się mdłości i chumorki!!! Szok!
Umówiłam się do gina, ale dopiero na 16, więc kupa czasu :( trzymajcie się ciepło. Kiedy powiecie w pracy że jesteście w ciąży?
 
reklama
Hejka !!

Ajka, czyżbyś czytała grudniowe forum ?? Bo jakos dziwnie znajomy wydaje mi się tekst z przeponą ;D
 
CZeść Beata23!

Tak zgadza sie czytałam,i co masz mi to za złe?
Przeczytałam,a że mam takie same odczucie więc napisałam o tym.
Widzę, że się mocno nudzisz skoro sie mnie czepiasz ::) wielkie mi rzeczy,zastrzeż sobie prawa autorskie. ;D
 
Hejo Kasiczka!
Dzieki za kciuki,wiesz byłam dziś na tej upragnionej wizycie jest gicio na 100% ciąża  ;D
Ale zawiodłam się bo nie zobaczyłam mojej fasoleńki, popsuło się Usg no i kupa.Muszę jeszcze poczekać tydzień, aż zobaczę to cudo :)
A kiedy Ty masz wizyte u gina?

Witaj Izabelko!
Wiesz cieszyłam się, że tak jak przy pierwszej ciąży nie zaznam tego uczucia,a tu dziś z ranka mdłości na całego  :mad:.A co do chumorków to już sama z sobą nie mogę wytrzymać,chodzę wściekła, płaczę, mąż ma mnie już dość :)

Hej alcia!
Co do seksu to mamy podobnie, ja też przez I trymesrt wróg pierwsza klasa,za to później  ::)
Trzymaj się cieplutko i myśl kolorowo.
 
Ajka, absolutnie nie mam Ci tego za złe :). Na grudniowym forum nikt nie miał takich dolegliwości jak ja, więc aż miło mi się zrobiło !!
Pozdrawiam serdecznie.Beata.
 
Hej Ajka a na kiedy masz termin ? U nas leje i nic mi sie nie chce, najlepiej bym w lóżku została...głowa mnie od wczoraj boli :(
Sluchajcie czy znacie jakieś domowe sposoby, żeby pozbyć się bólu głowy?? bo oszaleję, mam też migrenowe napady i nie wiem jak sobie poradzę przez tyle miesięcy !!!!!
pozdrawiam cieplutko was i wasze maleństwa
 
Hej Izabelka :) Moj sposob na bole glowy to absolutna cisza i lezenie w lozku nieruchomo... ;) Wiem, ze sposob nie przynosi szybkiego efektu, ale mozna jakos przetrzymac bol i ustepuje. Ja w ostatnim tygodniu miewalam codziennie bole glowy, a 2 dni z rzedu bylo okropnie. Niestety polezec nie moglam,bo w pracy to malo mozliwe :laugh:
Ja osobiscie unikam jakichkolwiek tabletek przeciwbolowych, wole sie pomeczyc.
Pozdrawiam :)
Ajka daruj sobie prosze takie klimaty w wypowiedziach, w poscie Beaty nie bylo ani cienia czepiania sie... Za to w Twoim srednio przyjemny ton. Chyba nie o to w tym forum chodzi.
 
Witam Beata 23 przepraszam, ale źle to odczytałam,miałam wrażenie że się nabijasz.
Jak wcześniej pisałam sama już z sobą nie wytrzymuję,więc wybacz tą reakcje.

Izabelka termin mam na 24 stycznia.
 
Hej Magi !dzięki za odpowiedź :) bylam w aptece i poleciła okłady naprzemian zimne i cieple. Zobaczymy... żadnych lekow nie ma...
 
reklama
Hej dziewczyny, padam z nóg - właściwie nic nie robię, a jestem zmęczona, jakbym pracowała cały dzień bardzo ciężko. Poza tym też miewam humroki :p -okropne, raz słońce, raz deszcz a czasami burza. ;D

Hej ajka - ja wyliczyłam termin na 23 stycznia, więc prawie tak samo :D. Idę do gina na drugą wizytę w czwartek, więc pewnie będę mogłą zobaczyć fasolkę - tak bardzo bym chciała. Według daty prawdopodobnego zapłodnienia to dopiero zaczął się 5 tydzień, wedłyg daty ostatniej miesiączki to 7. Jak lekarz tobie wyliczył, który masz tydzień? Jak wogóle sobie liczycie?

 
Do góry