reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

My byliśmy dzisiaj dwa razy...raz wózkiem raz na nóżkach...kurczaki ale trawnik cały "wyminowany" nie ma tego nawet jak ominąć!! MASAKRA:wściekła/y:

na jutro deszcz zapowiadają, ale może im się nie sprawdzi;-)
 
reklama
Też jestem po wizycie u fryzjera. Lubię półdługie:-D A teraz mój fryzjer namówił mnie na asymetryczną fryzurkę z lewej tak trochę z ucho a z prawej za brodę
 
U nas wczoraj też piękna pogoda była, aż sie nie chciało przy kompie siedzieć ;-) dzisiaj troszkę mgły mamy, ale mam nadzieje, że szybko opadnie i pojawi się słoneczko :tak:
ja w sumie lubię swoją kitkę, ale mąż mnie namawia i namawia, żebym ścięła, więc idę :-p;-) w sumie, chyba w krótkich włosach lepiej wyglądam... no i musze pofarbować, bo siwa jestem :szok: i to dosłownie :-:)sad: jak będę po wizycie u fryzjera wyglądać jak człowiek, to wkleję jutro fotkę ;-)
i pochwalę się - dzisiaj dziesiąty dzień bez słodyczy i w końcu przestało mnie ciągnąć do nich :-D:sorry: stwierdzam, że byłam uzależniona :eek::-D
miłego dnia - dziecko wzywa :-D:-D
 
U nas słońca od tygodnia brak ale Celinka mnie pocieszyła że w warszawce jest. :-) Trzy godnie sie wybieraliśmy i w koncu dziś sie doczekałam a tak to albo rodzice chorzy albo pogoda fatalna na jazdę. Ja domatorka ale czasami szwędacz mi sie włącza :tak:
Melody - ja też muszę mieć taki fryz żeby bez modelowania, tylko suszenie i już.
Celinka- pewnie ząbki znowu... a jak Wam sie mieszka w nowym M, w jakiej dzielnicy sie zalogowaliście ?
 
U nas dziś bez słonka, dość wietrzne ale wyszłam i o dziwo młoda nie usnęła :eek: W szoku byłam, bo była mocno śpiąca, jak z nią schodziłam po schodach w domu to już oczy jej się zamykały a w wózku jakoś ożyła, pochodziłyśmy godzinkę i stwierdziłam, że do domu wrócimy, no i teraz śpi :sorry:
 
u nas ciepło ale wietrznie..no i jak wracalismy do domku to zaczęło kropić..może pozniej wyjdziemy jeszcze raz, ale juz bez wozka bo teraz jak bylismy to ja z wozkiem w jedna strone a Filip w druga :-)
 
Mamjakty - z Karolka dzisiaj dokładnie to samo, chodziłam ponad godzinę, oczy miala zmęczone, ale nie zasnęła nawet na sekundkę :eek: chyba czeka mnie drugi spacer, troszkę później ;-)
 
O jejuuuu nowe forum mamy...Dziwnie jakoś :-D Ja sie tylko chciałam przywitać...zyczyć wam udanej niedzieli a my smigamy na urodziny mojej chrześnicy...Dzisiaj ma okrągłe 4 :-) na liczniku :-D
 
O jaaa, faktycznie forum nam się pozmieniało :-) Będzie trzeba się przyzwyczaić :tak:
Adiva - udanej imprezki!! :-D Ucałuj chrześnicę ;-)

A moja Ola ma dziś dziwny dzień, już po 9 zrobiła sobie drzemkę :rolleyes2: A zazwyczaj ok 11 ją ma :sorry: No i mega marudna jest, chyba przez ząbki :-(

Miłej niedzieli dziewczynki!!
 
reklama
Do góry