reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
ja juz mialam do tej pory 3 razy usg. Za tydzien we wtorek kolejne. My chcemy synka ale jak bedzie corcia to tez super. Wazne zeby bylo zdrowe
 
Moja intuicja tez jakos dziwnie podpowiada,ze to moze byc chlopak,ale tatus uwaza ze stworzyl dziewczynke....8 wrzsnia przy dobrym ulozeniu wszystko sie wyjasni
 
Ja też myśle że to jednak ędzie chłopak ale mój mąż uparcie twierdzi że to bedzie dziewczynka :-) We wrześniu jedziemy do Polski i tam chce sobie zrobić USG 3D i mam nadzieje że bedzie wszystko wiadomo. A tak ogólnie to jest nam wszystko jedno. My po prostu chcemy zdrowego dzidziusia :-)
 
Nam tez bez roznicy. Chciaz moj syn jak sie dowiedzial ze jego przyjaciel bedzie mial brata powiedzial z przekonaniem "a ja tam bede mial siostre". Gdzies znalazlam jakis glupi kalkulator i wyszlo mi ze powinna byc corka ale ja tak jak moje poprzedniczki cos czuje ze nici z tego. Moj maz ma tez brata a i ja jakies mam przeczucia ze bede samotna na polu walki z trzema chlopami...
Niby ta ciaza inna ale kolezanka tez inaczej przechodzi niz pierwsza i chlopak na bank.
Wiec tak czy tak bedzie ekstra...
 
U mnie też przeczucie podpowiada że będzie chłopak, a mężuś twierdzi że dziewczynka zresztą pyta często jak tam nasza Laura?;-)
Mnie jest naprawdę obojetnie oby dzidzia była zdrowa:tak:
 
ja mam przeczucie ze bedzie syn ale moze dlatego ze chcemy syna. Maz tylko brzucha mowi Maksiu. Z Oliwia od poczatku czulam ze bedzie corcia i sie sprawdzilo. Zobaczymy jak tym razem. Wazne zeby bylo zdrowe.

U nas dzisiaj chlodniej az idzie oddychac. Deszczyk sobie pada, a ja sprzatam, zmienilam posciel, poscieralam kurze jeszcze odkurzyc i pomyc podlogi. A jutro bede miec luz.

Brzuszek rosnie i to mnie cieszy
 
reklama
My obydwoje chcielibysmy dziewczynke. Moja mama i tesciowa rowniez. Maz mowi, ze ma silne przeczucie, ze bedzie dziewuszka i tez wybral narazie imie Laura. Ja przez pierwszy trymest czulam, ze to dziewuszka, nawet jak ogladalam ciuszki dla chlopca to mnie tak jakos odrzucalo... Ale z nastaniem drugiego trymestru wszystko mi sie pokrecilo i jakos czuje, ze moze tez byc chlopczyk... Sama nie wiem, mam metlik wiec sie nie wslu****e w swoje przeczucia :-D

Tym bardziej, ze ja nawet nie przeczuwalam, ze jestem w ciazy - mimo wszystkich objawow jakos nic nie czulam. A moj maz od razu stwierdzil, ze strzelil gola, hehe :-D

Jak sie czasem z nim kloce i sie wkurzam, ze on ciagle chce miec racje - tak tym razem chetnie bym chciala, zeby bylo tak, jak on mowi :tak:
 
Do góry