reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Witaj Princess :-)

Ja wlasnie wywiesilam pierwsze pranie dla malego- biale. Az mi sie nie chce wierzyc, ze on taki malutki bedzie :-D
Moze przesadzam, ale wczoraj zdezynfekowalam po ostatnim praniu calą pralke. Piore tam kocyki i recznik zwierzat, wiec wolalam przed praniem malego to zrobic :-)
 
Dziewczynki prowadzą 24:22 :-).

Witaj Princess.

Ja sama nie wiem kiedy popiorę wszystkie rzeczy. Mam tylko nadzieję, że wyrobie się do porodu :-p. Ostatnio poproszono mnie abym rodzince prezentu na wigili nie sprawiła i żebym rodzic nie zaczęła. Nie ma sprawy, Janka 10 dni przenosiłam, to akurat na połowe stycznia bym się wyszykowała :-p.
 
Ja ciuszki, kocyki, przescieradelka juz mam poprane :-) Bo jestem panikara, ze pozniej nie bede miala sily albo nie zdarze, hehe. Jeszcze czeka mnie tylko pranie poscieli, ale to dlatego, ze jeszcze jej nie kupilam :-D No i prasowanie, ale z tym jeszcze troche poczekam - bo jak teraz poprasuje, to chyba za ponad dwa miesiace bedzie to malo sterylne...tak mi sie wydaje.
 
ja sie jeszcze za pranie nie brałam...zresztą muszę się wziąć za porządne zakupy w listopadzie!
w przyszłym tyg maluje pokój dla Maleństwa i może wtedy i u mnie coś ruszy z wyprawką :tak:
 
ja też o praniu jeszcz nie zaczęłam myśleć:zawstydzona/y:...ale wydaje mi się że za wcześnie (przynajmniej u mnie) a z drugiej strony, może nawet dwukrotne pranie nie byłoby takie głupie? tylko czy to już nie przesada w drugą strone?;-)
 
ja dzisja wlazlam na stryc i wygrzebalam malenkie ciuszki
posegrogowalam je i mam zamiar poprac i poprasowac wszystkie do 3 miesiaca
cala gora tego ale wole to zrobic teraz bo potem swieta i pewnie przygotowania do swiat beda
ja juz niec z malenkich ciuszkow nie kupuje mam ich tyle ze mi stanowczo wystarczy
niektore jeszcze z metka bo Tristan nie zdazyl ubrac :tak::tak:


a wogule to mam dzisija bardzo leniwy dzien ,a do tego ,albo przez to bardzo zarty:szok::szok::szok:
tak sie najadlam ze az mi nei dobrze:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Cześć moje śliczne grubaski, wpadłam tylko na chwilkę żeby się z wami przywitać. Na pysk padam, aż sama sobie sie dziwię, że dotrwałam do tej godziny. Usilnie staram się ws czytać ale kiepsko mi to idzie. Buziaki:-)
 
reklama
Elu - fajnie, że masz jeszcze siłę do nas zaglądać - strasznie mi Cię szkoda <przytul> - ale w miarę możliwości wpadaj do nas i nas informuj, co tam u Ciebie :tak:

a ja już po obronie :-D taka lajtowa była, że masakra - na takie egzaminy to bym mogła chodzić :tak: tylko we dwie się broniłyśmy, bo większość osób nie wyrobiła się złożyć prac w terminie i dopiero w połowie listopada będą mieli termin - więc cieszę się, że zrobili nam wcześniejszy termin ;-) obrona była ekspresowa - nawet nie wiem czy pięć minut odpowiadałam :-) ważne, że już po :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry