reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

... chciałam złożyć jako pierwsza ;-) ...


STO LAT, STO LAT DLA MIŚKA !!!

bez
 
reklama
Batoniku kochany bardzo ci dziękujemy:-) Naprawdę byłaś pierwsza:-) A mamusi z wrażenia łzy poleciały:-)

Misiek dzisiaj w prezencie wychodzi do domku ze szpitala, jest w 100% zdrowy, wszystkie wyniki z wczorajszych badań idealne:-)
 
Dziewczyny bardzo, bardzo dziękujemy:-)

Jumabe jak co miesiąc tak i teraz, wraz z Misiem życzymy Dominikowi wszystkiego najlepszego:-) Za miesiąc przywitamy Go w gronie Juniorków:-)
 
Batonik, ja na pewno nie wytrwam do 00.00, bo po szpitalu odpadam o 22, ale po prostu muszę być pierwsza, dlatego już dzisiaj
DLA BLANUSI SKŁADAMY Z MICHAŁEM ŻYCZENIA NA PIERWSZY PRZEŻYTY Z NAMI ROCZEK, NIECH SPEŁNIAJĄ SIĘ JEJ MARZENIA, Z TWARZY NIECH NIE ZNIKA UŚMIECH A NA SWOJEJ DRODZE NIECH SPOTYKA TYLKO ŻYCZLIWYCH JEJ LUDZIOM. no i prosimy ucałować Blankę tak mocno i soczyście, z silnym uściskiem:-)
 
reklama
....kurcze bardzo dziękujemy Gdynianko i Michałku jesteście Wielcy przez duże "W" ... nie spodziewaliśmy się tak wcześnie życzeń hi hi hi , Blanka już słodko lula ale na pewno jutro ją ucałuję i wyściskam ;-):tak: choć teoretycznie rok temu Blanka była już na świecie bo urodziła się z piątku na sobotę w nocy ;-)
 
Do góry