reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam! blondi80 - gratuluje, i podziwiam, podejścia do sytuacji, ja to pewnie bym się załamała na początku, choć po głebszych przemysleniach pewnie doszłabym do wniosku, ze fajnie tak trójka na raz jedno przy drugim się odchowa, jeden poród i wogóle - fajnie życzę szczęścia i duuużo zdrówka:-). ja też będę styczniową mamą, termin mam na 26 stycznia. Mam już córcię 5-letnią, również ze stycznia tylko 2005 r. Caluski dla wszystkich mamuś.
 
reklama
Witam! blondi80 - gratuluje, i podziwiam, podejścia do sytuacji, ja to pewnie bym się załamała na początku, choć po głebszych przemysleniach pewnie doszłabym do wniosku, ze fajnie tak trójka na raz jedno przy drugim się odchowa, jeden poród i wogóle - fajnie życzę szczęścia i duuużo zdrówka:-). ja też będę styczniową mamą, termin mam na 26 stycznia. Mam już córcię 5-letnią, również ze stycznia tylko 2005 r. Caluski dla wszystkich mamuś.

hej, witaj!
zdaje się, że blondi była jedną wielką ściemą, trzebaby przeczytać chyba pół wątku żeby do tego dojść, a tego od Ciebie nikt nie wymaga, chociaż były takie, co dołączały niedawno i udało im się WSZYSTKO przeczytać:) Jak na razie chyba nie mamy trojaczków w naszym gronie, zdaje się (nie jestem pewna, mogłam coś ominąć/zapomnieć), że bliźniaków też nie...

ja też mam synka ze stycznia, 2009 co prawda, ale śmieję się, że tworzy się tradycja. ciekawe jak będzie z trzecim:)
 
właśnie wróciłam z basenu...popływałam i trochę się zmęczylam ale czuję się fajnie zmęczona. póki co życzę wszystkim miłej nocki i do jutra :-)
 
Hej dziewczyny:) Ja niedawno wróciłam z baseniku, bo u nas też upał nie do wytrzymania. W sumie płaywać nie mogę, ale poszłam się trochę popluskać i trochę schłodzić. Ekstra- wszystkim polecam- zwłaszcza na takie upały, oczywiście na kryty basen. Woda nie jest taka ciepła, jak mnie się wydawało. Dużo lepiej się czuję :) Jak mi nic nie będzie, to chyba zacznę chodzić przynajmniej raz w tygodniu. Życzę wszystkim dobrej nocy i przede wszystkim trochę chłodniejszej niż zwykle.

a dlaczego to pływać nie możesz ???
 
Witam z rańca
ja zaraz na morfologie uciekam ale musialm najpierw do WAS zajrzeć

co do badań na toxo to ja również nie chorowałam i mój gin kazał mi w rękawiczkach przygotowywać mięcho uważać na koty piasek zero surowego mięcha ryby i wsio

ja chodzę na basen ale nie pytałam gina czy mogę nie wiedziałm że są jakieś przeciwskazania dla ciężarówek???

miłego ranka zyczę

przyszła mama jak tam badania wczorajsze???
 
Dzień Dobry :)

Ale upał!!! Ja mam dzisiaj masę spraw do załatwienia. Jade złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, a wcześniej odebrać wszystkie dok od naszej pani projektant. A na 17:30 do lekarza z tą szyja bo ból niesamowity!!!
 
Cześć Dziołchy :) co do pływania to nie ma żadnych przeciwskazań. Rozmawiałam na ten temat z lekarzem i tylko powiedział żebym łykała "zakwaszacz" pochwy. Czyli biorę Lacibiosfeminę. Więcej, po 3 mcu możemy chodzić na aqua aerobic. Nie ma przeciwskazań do pływania, a po drugie pozwala to zachować sprawność w trakcie ciąży.

Ja dziś jadę na wekend do teściów. Imieninki (wczoraj Henryka) i pójdę tam na basen i poodpoczywam.
Życzę Wam dużo energii i niższych temperatur przez weekend.
 
Witam z ranka wraz z chłodnym powiewem wiatru dla orzeźwienia:-D:-D


No ja dzieci zaprowadziłam do przedszkola ale dziś ledwo co bo juz umieram przez te bóle brzucha:no: Nawet brałam na noc jedna ta tabletke rozkurczową co mi ginka przepisała jak się bede męczyć i nic lepiej...całą noc przez to nie spałam...dobrze, że za tydzień ma wizyte ale i tak sie troche boje zebym nie miąła znów tego rozwarcia...to jest śmieszne bo przecież powinno byc tak , że im więcej ciąż to jakos lepiej sie je powinno przechodzić, a nie coraz gorzej:dry:


Ribi to życze wspaniałego odpoczynku:tak::happy::happy:


Joasiu to faktycznie masz dziś latania...mam nadziej, ze uda Ci sie wszystko pozałatwiać:tak: I napisz co tam lekarz z tą szyją powie...może tylko cos do smarowania przepisze i bedzie ok;-)


Carri dobrze jak te wyniki na toksoplazmoze wyszły dobrze:happy: A musisz za kazde sama placić? czy to jest rutynowe badanie niepłatne w ciąży? Bo tak mnie to ciekawi...bo tutaj musze placić 25euro:dry: I szkoda, że usg dzis nie będą Ci robić...i napisz jak po wizycie będziesz:happy2:


buzok14 to Gratulujemy Dzidziusia:-D:-D Mam nadziej, ze wszystko dobrze ze zdrówkiem i z samopoczuciem;-):-D


KasiaWie no ktos cie tam pamieta hahaha;-):-D:-D Fajnie, ze sie odezwałaś:tak::-D Mam nadziej, że się juz czujesz znacznie lepiej niż na początku!!!! I bedziesz tutaj częściej zagladała no bo ja tez sie zebrałam jak mam spokoj to aż się relaksuje tutaj;-):-D:-D:-D Pozdrawiam Cieplusio:happy2:


ariska mam nadziej, że u Ciebie dziś humorek znacznie lepszy niż wczoraj;-):-D:-D Wiesz jak to jest czasem faceci troszke czasu potrzebuja by zrozumieć jak sie czujemy, a jak zobaczy to może tez bedzie inaczej...mój to dopiero teraz tak całkiem daje mi luzy i rozumie no tylko trzeciej ciązy trzeba do tego było haha Ale teraz też wiadomo potrzebujemy być dopieszczane pod kazdym wzgledem;-):tak::-D
 
reklama
witacie dziewczyny. u mnie dzis bez slonca ale i tak strasznie duszno,męczy mnie ta pogoda.
co do basenu to jest to wspanialy sposob na ruch w ciazy,oczywiscie czasem sa przeciwskazania.ja dzis jade do mamy i na zakupy,ale narazie opływam zlana potem tak mi gorąco.

to miłego dnia zycze wszystkim :-)
 
Do góry