reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam was w końcu po dłuższej przerwie. Nie mogłam do was pisać bo miałam problem z oczami. Dokładnie to sprawa wygląda tak że ja mam dużą wadę wzroku (-4,0) na oboje oczu i już od jakichś 3 lat noszę soczewki, więc wszystko jest ok i nawet nie zauważam tej mojej wady. Jednak ostatnimi czasy oczy zaczęły mnie jakoś dziwnie piec a że w domu nie mam już żadnej pary okularów to męczyłam się z tymi soczewkami. Tak długo się z nimi męczyłam że wczoraj wylądowałam na pogotowiu bo już nic nie widziałam a oczy cały czas piekły i łzawiły. Na szczęście okulistka była w miarę kumata przepisała mi całą reklamówkę leków i dzisiaj jak wstałam było lepiej, jeszcze czuję taki dyskomfort w oczach ale jest o niebo lepiej niż wczoraj. Niestety muszę sobie zrobić na jakiś czas przerwę z soczewkami więc teraz chodzę na wyczucie po domu a pisze do was przylepiona do monitora :). Podpytałam trochę tę okulistykę i okazało się że przyczyną tego stanu może być poniekąd ciąża, bo w ciąży czasami pojawia się nietolerancja na soczewki.
 
witam mamuski :)

molago mowisz, ze jednak corka no to gratulacje :)

fogia to wyszalalas sie jednym slowem na weselu :) no niestety tak to juz bywa w rodzinie nic im nigdy nie pasuje.

sic no to powodzenia w biciu rekordu :)

julka to ty masz taka wade wzroku jak moja maz.
 
Hej dziewczynki
ja już po weselichu. Nie byłam w stanie dłużej wysiedzieć więc jak tylko zebrało Filipka na spanie to zapakowałam go do samochodu i myknęłam do rodziców. W sumie impreza udana, młody zamęczał mnie co chwilę - "mamusiu zatańc ze mną" :sorry2:No i jak miałam odmówić syniowi? Tego efektem są nogi jak banie, które przestały się mieścić w buty o rozmiarze 41. :sorry2::sorry2:
Trochę rodzina mnie wnerwiła, a właściwie ich reakcja na informację, że będzie drugi synek i komentarze typu "no szkoda". :crazy::crazy: Powiedzcie mi skąd biorą się te opinie, że koniecznie trzeba mieć córeczki albo chociaż parkę. Kiedyś upierano się przy synach, teraz przy córkach, czy to nie wszystko jedno do cholery??? A jak ktoś ma 4 synów albo 4 córki to naprawdę trzeba go żałować????? Nie rozumiem ludzi.......


Gratuluję córeczki (też będę miała). Nie przejmuj się rodziną. A jak się pytają co będzie to najlepiej odpowiadaj "dziecko" i już. Pozdrawiam


A poza tym hormony mi biją na maxa. Wczoraj w gazecie m jak mama zobaczyłam zdjęcie dzidziusia (może miała kilka dni) na brzuszku u mamy i jak głupia zaczęłam ryczeć bo było takie cudo :) Ale pogoda piękna więc dziś znów porządna dawka tlenu przed kolejnym tygodniem pracy. Miłej niedzieli mamusie.
 
fogia spokojnie tak to bywa z rodziną, najważniejsze żebyściw wy się cieszyli:)

Ja właśnie wstałam. Dziś chciałabym trochę odpocząć po wczorajszym maratonie sprzątania. Mój mąż wczoraj sprzątał samochód i prał tapicerkę wrócił do domu o 21 więc cały dzionek byliśmy osobno.
Trochę się martwię, bo moja dzidzia trochę mniej ruchliwa. Chyba też się czuje zmęczona jak matka wczoraj tak sprzątała.

Życzę miłego dnia i sic trzymam kciuki za bicie rekordu:)
 
Hej, my już w domku :-)
Było nawet fajnie. Małe dało mi popalić, może temu, ze dawno nie spało w nowym miejscu i dlatego tak kopało :-0

Witamy nową mamusię i życzymy powodzenia

A także Sic powodzenia w biciu rekordu ;-)

Jestem zmęczona - spaliśmy kilka godzin zaledwie więc się położę na chwilę i odeśpię
 
Dzień Dobry :) My juz po śniadanku :)

Blondi ja nie będę jeździła na koniu, chcociaz uwielbiam :) Tym razem córeczka i mój mąż się zadowola konną jazdą :)

Potem obiadek i czyste leniuchowanie :)
 
fogia - może tak ludzie mówią bo wydaje im się że marzeniem wszystkich mam jest parka. Zresztą ludzie zwłaszcza w w rodzinie gadają byle co - żeby tylko coś powiedzieć ;)
 
tak u nas jednak CORECZAK BEDZIE......

co do LISTY i inych spraw to przemyslalam i widze ze macie Ewe odpowiedzialna za Forum Styczniowe wiec ja juz sie nie ebde wrtacac do listy bo to bez sensu.....Nagle sie zrobilo duzo osob ktore cche zadzic i poprawiac to i owo na forum.....np. tak jak na naszej liscie na poaczatku sa Aniolki....wiedl. mnie to zle wyglda powinny byc na koncu......i to ze lista za bardzo kolorowa.....wiec ROBCIE po Swojejmu a swoja dorga to liste to nie tak prosto zrobic na 100 dziewczny.....wiec znajdzice sobie inna do robienia listy

coz....to juz nie moj watek..;(

udanch tygodni ciazy....
 
reklama
MOlaGo nie obrażaj się, poprostu dawno Cię nie było a dziewczyny dopytują się o listę i miejsce na niej. Znalazła się chętna która podjęła się zrobienia listy i ją robi regularnie, bo pojawiają się coraz to nowe stycznióweczki i nowe informacje o naszych maluszkasz.
Oczywiście chcemy żebyś nadal z nami była i uczestniczyła w forum.
Gratuluję córci:)
Pozdrawiam
 
Do góry