reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Blondi - też miałam takie bóle jak i ty i na ktg były skurcze nie regularne ale częste do 4, straszny ból w okolicy ud jajników i w dole brzucha jak by mi ktoś miał wyrywać jajniki na żywca
 
My pierworódki możemy mieć ciężko :-(

dużo osób mówi, że drugi poród jest lżejszy

ale ja oczywiście życzę Nam lekkiego i szybkiego ;-)
 
claudia różnie to bywa, znam dziewczyny co drugi miały gorszy albo kolejny to zależy. Drugi jest o tyle lepszy mysle, że wiadomo co i jak, czego się spodziewac, kiedy to już naprawde się zaczyna, a kiedy jeszcze warto poczekać z jazdą na IP
ja np jak zaczynaja mnie brac skurcze to zaraz myśle Matko to chyba już to!! a to nic jeszcze takiego
 
ribi - no kurcze bardzo trudno określić te bóle, ja to odczuwałam jako okresowe, zwijało mnie w pół, ściągalo tak, po prysznicu się nasiliły, promieniowało z dołu brzucha do góry, tak to mogę mniej więcej opisać, jak leżałam podłaczona do ktg to myśłałam, że mnie z bólu skręci, a te bóle nie są widoczne na ktg i te połozne się dziwiły, że ja tak jęczę :-( pewnie gdyby towarzyszyły temu skurcze już bym miała synka :-)

paola- mi nie dawali żadnych tablet niczego, badania tylko usg, ktg, pomiar tętna, temperatury :) tyle :)
 
Ostatnia edycja:
u mnie goście już pojechali :) w szkole opłaciło się być bo dostałam kolejną 4 i już mam 3 przedmioty z głowy a reszta na styczeń niestety ale jakoś dam radę.

Łóżeczko poskręcane na wątek zakupowy wrzucę fotkę;)

Kupiłam dziś dla Michasi super misiaczka polarnego bo w rossmanie były za aż 13zł heh:) dokupiłam resztę prezentów więc już spokój
 
blondi moje skurcze też odczuwam jako okresowe, takie dosyć silne, porodowe to mi szwagierka mówiła, że to takie uczucie jakby się za przeproszeniem kupkę chciało tylko, że sto razy bardziej boli i niektórym idzie z kręgosłupa i promieniuje na nogi
ja już lecę moje brzuchatki, idę do wanienki, kolacja i może jakiś dobry film, oby dziś mnie nie męczyły te skurcze jak wczoraj
oby jutro z rana znów były wieści o kolejnym maluszku:)
dobrej nocki:***
 
reklama
Kochana ja przy poprzednim porodzie nie miałam ani czopa, ani skurczy, kłuć - nic co zapowiadało by poród - czułam się wyśmienicie. Aż obudziłam się o 1 w nocy, wstałam i polało mi się po nogach. No tylko te skurcze i rozwarcie to musieli mi wywołać i trwało to te 5 godzin :(
Dlatego teraz mam nadzieję że dotrę do szpitala na rozwarciu i usłyszę: Droga pani - to rodzimy :)

Miałam tak samo przy 2 porodzie, i dokładnie teraz chciałabym zeby było tak jak napisałaś:tak:
 
Do góry