reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Dzięki dziewczyny. Nasz urodzinowy torcik tutaj: Tort na roczek. Sorry za zdjęcie, ale mój jedyny działający aparat znajduje się w komórce;P

Testowałam się, ale uparcie wychodzi mi jedna kreska ; -( a ja na prawdę bardzo bym chciała mieć w niedługiej przyszłości drugiego dzieciaczka;)

A propos urodzin. Wojtuś miał drugawe włoski, ale teściowa uparcie prosiła żeby nie obcinać go przed roczkiem (niby jest taki przesąd). I dziś przeprowadziłyśmy taki dialog:

ja - No, Wojtuś od 15 minut jest na świecie
Tesciowa - to co tniemy?
ja - oczywiście;)

Ostrzygłyśmy go pięknie, buzia zrobiła się mu nawet taka pełniejsza w nowej fryzurze. Wiem, że galeria jest gdzie indziej, ale Wojtuś wygląda tak:

DSCF6335.jpg
 
Witam, jeżeli komuś wczoraj nie złożyłam życzeń to robię to dzisiaj, nie pamiętam wszystkich urodzinek :zawstydzona/y:
dawno mnie tu nie było, patrzę na te suwaczki co widać, a tutaj mało kto pisze

dzisiaj też życzę wszystkim solenizantom (jeżeli są) wszystkiego dobrego :-)
 
Również skadam Gorące życzenia dla roczniaków!! i ich mam które dzieliły ze mną dole:) Patrycja89,
joasiab, karlita, Ulkan, zielona2909, Monia_86, syla29,




klaudia--- dzis urodziła tylko cięzarówka. Maje.. ale nie udziela się na BB.. choc jak by się pojawiła dla Majki 100Lat z okazji roczku zycze!..

ja tez nie patrze ciągle na suwaczki... ale zerkam sobie codzienne na naszą liste rozpakowanych ciezarówek...
 
reklama
b_iala patrzyłam , zapomniałam twojemu złożyć życzenia:zawstydzona/y:
spóźnione buziaki :tak:

aniwar no za 3 dni, ale to zleciało
jutro przyjdą jedni goście, w sobotę inni:sorry:

a przecież my dla rodzinki 15 stycznia odprawiamy, miało być 12 osób a przy dobrych wiatrach to może będzie 8:happy:
 
Do góry