reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

skończyłam się depilować :happy:
Własnie zamierzałam się iść kąpać i wiecie co zobaczylam?
Jestem załamana....
Nie mam roztepów, brzucha... ale zauwazyłam chyba tzw "hemoroida"... :eek: taki malutki... no chyba, że jestem przewrażliwiona, ale podlamałam się strasznie i czytam:

"Przyczyną pojawiania się hemoroidów mogą być częste w ciąży problemy z regularnym wypróżnianiem oraz ucisk macicy na jelita."

Nie odczuwam dyskomfortu zwiazanego z tym. Nie boli, nie piecze.

Musze iśc jutro do lekarza... aaaaa czemu ja?:-(


Wiesz ja też mam hemoroida który na szczęście nie boli anie nie daje innych objawów, wczoraj na wizycie powiedział że to normalne, kazał jeść suszone śliwki i pieczywo razowe, a do tego maść posterisan. Po ciąży automatycznie mają zniknąć, mam nadzieję :)
Także spokojnie :)
 
reklama
ja mialam duzo szybciej przed ciaza hemoroida, jakos przy poprzedniej ciazy nawet nie wyszedl ponownie, za to podczas porodu pojawil mi sie zylak na sromie, ktory czasem sie pojawia a czasem znika...zyc sie da dramatu nie ma;-)
 
Elastico- wydaje mi się że coś Ci się pomyliło- jak nie boli i nie piecze to jak Ty go zauważyłaś??
Justyś- a jaki masz hematokryt w ostatnim badaniu krwi? Maluszkowi nie zaszkodzisz, spokojnie:-) Czasem podaje się leki mimo przeciwskazań, trzeba wykalkulowac co jest bardziej niebezpieczne
 
JustYs21, czasem jest tak że są owszem leki który normalnie w ciąży nie można stosować ale przy pewnych dolegliwościach sa pomocne i wskazane. Być może w Twoim przypadku tak właśnie jest. Więc głowa do góry, ale telefon do gina chyba dla świętego spokoju bym wykonała. Pozdrawiam.
 
lajtway tak sie sklada, ze nie pomyliło mi się nic... jak go zauwazylam? W bardzo prosty sposób, przy depilacji... Walczyłam z włosami i depilatorem na całym ciele... patrze...:eek:
I wyglada dokladnie jak mały hemoroid (w google wpisany na grafice.)

Jeśli mi to lekarz jutro na wizycie przytaknie to nie wiem co mu zrobie. Bo to on wysłał mnie na L4 w połowie sierpnia bo trzeba odpoczywać. I tak gnije w tym domu. Zabralam sie za robienie tipsow chałpniczo z tych nudów. Jeszcze dzisiaj mam robić tipsy i raczej na leżąco ich nie zrobie:no:
Także zaraz z wieczora zabieram psa na spacer i popierdylam do apteki po maść tranową i heya. A jutro z racji, że zimno z rana to podrzuci mnie ktos do gina, a spowrotem na nogach... bo ponoć trzeba duzo spacerować przy hemoroidach. Wiec lekkim krokiem okolo 19 km do domu bede szła... Pewno mój mnie po drodze zgarnie jak bedzie wracał z pracy o 14...


śliwki suszone to czego prosiaczki nie lubią najbardziej haha
 
reklama
Justyś tak jak mówią dziewczyny zadzwoń i będziesz spokojniejsza! :)
A ja się zastanawiam czy dziś raczą przyjść moi monterzy od kaloryfera, mieli być wczoraj po 18 ale coś im wyszło.. mam na dzieje że dziś będą bo trzeba to zrobić przed mrozami, tym bardziej że właśnie wczoraj przyjechałam do rodziców specjalnie żeby nie siedzieć w zimnym mieszkaniu a oni sobie jakieś żarty urządzają, mam nadzieje że dziś P. napiszę mi że zaczęli robotę.
 
Do góry