reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

dzień dobry :)

maonka gratulacje! Dorodny ten Twój synuś ;)

malinka witamy! Super że jesteście już w domku :)

alicja32 fajnie, że pępuszek już odpadł. Teraz tylko niech się ładnie wygoi i po kłopocie :)

afja-anetka nie przejmuj się u Nas też podczas snu różne dźwięki od płaczu do śmiechu w głos :) a to, że maluch potrzebuje coraz więcej waszej uwagi to normalne raczej, teraz nasze maluchy będą już coraz mniej spały i będzie trzeba im zapewnić różne rozrywki :)

caroline bidulko wracaj do zdrówka szybko i oby nic już się do Ciebie nie przyplątało :*

mum_to_be super sprawa z tymi spotkaniami! Zawsze można czegoś się dowiedzieć od innych rodziców :) u mnie niestety nic takiego nie ma, ale na szczęście mam Was :) u Nas moda na rączki powoli mija, chociaż nie chce zapeszać. Rano też zawsze akcja była a teraz wzięłam się na sposób, zmieniam pampersa, daje mleko, odbija i ja wkładam go do łóżeczka a on o dziwo tam grzecznie leży nawet do 20 minut i nie śpi tylko sobie swój ochraniacz ogląda w chmurki :)

biłka
widze, że Ty wszystkie po kolei porody odbierasz :) Marcel pewnie stwierdził, że musi poczekać aż się reszta urodzi, bo kto będzie informacje przekazywał jak Was zabraknie? Jak Ty się czujesz kochana? Nadal nic nie ruszyło?

u Nas dzisiaj błogi spokój dzieć pospał do 8 teraz znow śpi także jakby nie patrzeć wypoczęta nawet jestem ;)
ide złapać cos do jedzonka i wypić kawke jakąś buziaki mamusie :*
 
reklama
Hej dziewczyny

Maonka mega gratki kochana, mamy chyba forumowego rekordziste jesli chodzi o wage ;-) duzo zdrowka!


Muuuum fajnie masz ze ci wyslali list z data wizyty, u mnie jakby mi moja health visitor nie powiedziala to bym nawet niewiedziala ze musze Anie najpierw zarejestrowac, Andersa nie musialam i tez wlasnie dostalam list, jestesmy w tej samej przychodni i nagle cos zmienili. Super ze bylas na pogaduszkach, ja bym chciala zeby u nas zrobili grupe dla mam polek z dziecmi, moze moj syn wtedy bardziej by po polsku chcial mowic.

Oho i moja mala rybka sie obudziala, zmykam ja nakarmic.. do pozniej
 
Hej :-D

Maonka serdeczne gratulacje z okazji narodzin synka :-D:-D

caroline współczuję zapalenia, bo słyszałam jaki to ból. Oby szybko minęło :tak:

muuuum_to_be na pewno super są takie spotkania :tak:

Alicja32 super, że kikutek odpadł ;-)

M@linka super, że jesteście już w domku :-D

Gosia, Biłka i inne nierozpakowane Mamusie trzymam kciuki, żeby akcja porodowa się u Was szybko zaczęła ;-)
 
Witajcie- a ja dziś umieram!! W nocy taki bol brzucha mnie złapał jak bym miesiaczkowe dostała, normalnie aż ryczałam, położna powiedziała ze to macicy sie kurczy i tak to sie objawia, teraz boli ale trochę mniej... Eh cały czas coś , tak trudno skupić sie na dziecku jak coś tam boli :(

Maonka- gratulacje serdeczne!!!!!!
 
Hejo Rybeczki długo nie pisałam, ale mieliśmy mały hardcore :):) w nocy zero snu, w dzień letarg itp......wieczorkiem ponadrabiam i poodpisuję.....
całuję

Biłeczka, Gosia - będziecie miały słodkie lutowe dzieciaczki:) trzymam kciukole za Was.....

Maonka, Elisse gratulacje babeczki:):* niech dzieciaczki zdrowo rosną, a Wam sił życzę:)
 
Gosia może będzie tak, że w ten sam dzionek urodzimy nasze szkraby :-)

Patiinka dosłownie ja jak dd reporter z tymi naszymi porodami styczniówek ;-):tak::-D:-):happy2: mój mąż się śmieje, że wszystkie dzieciaczki przeżywam niczym położna.

madziamadzia, milusia dziękuję za kciukaski ;-)


Mam nadzieję, że może w weekendzik coś się u mnie ruszy, bo narazie cisza w eterze :-D
 
witajcie
Tak jak podejrzewałam smak mleka po antybiotyku się zmienił.. dodatkowo jak od początku miałam nawał pokarmu tak teraz mała opróżnia cyca do zera a mam zakaz podawania drugiego w tym samym czasie - lekarz kzał mi naprzemiennie podawać :-( mała nie dojada chyba i mało śpi ostatnio :-( teraz śpi z tatusiem i pewnie zaraz wstanie na jedzonko..

milusia83.. oj to w wolnej chwili jak tylko ją znajdziesz to regeneruj siły i odpoczywaj! :-(
natal 84 a tabletki przeciwbólowe? przecież nawet przy karmieniu można apap.. zawsze to chociaż częściowa ulga.. :-(
patiinka super że maleństwo dało ci wypocząć.. oby tak dalej ;-)
gosia0811 oj z niecierpliwością będziemy czekały na te lutowo styczniowe wasze dzieciaczki :-)
malinka witamy ponownie ;-) obyś szybko się zadomowiła z maleństwem ;-)

Mamusie a ja mam pytanie.. czy można jeść paprykę i kiwi w ciąży? bo kupił mi mój dzisiaj i chcę zjeść dzisiaj kilka plasterków papryki a jutro chcę spróbować kiwi.. bo już nie wiem co mam jeść :-( chyba czas ruszyć wątek 'Mamusiowy przepiśnik' bo już normalnie nie wiem co mam jeść.. ile można jeść jogurty i chleb z dżemem :baffled: no czasami jeszcze kanapka z żółtym serem i szynk jeszcze wpadnie ..

uciekam bo mała się coś kręci.. a tata śpi w najlepsze :-D
 
Maonka gratulacje a waga maluszka niezła, nasz rekordzista:-), mój Emil do dziś jeszcze tyle nie ma.:-)

A my dziś po pierwszym spacerku. Oczywiście był krzyk przy ubieraniu bo zwłaszcza czapki nie cierpi, a potem nie zdążyłam wózkiem z podjazdu z bloku zjechać jak odrazu zasnął i spał całe pół godziny które spacerowaliśmy, no i ja się w końcu porządnie przewietrzyłam i poplotkowałam chwile z sąsiadkami.
Patinko to cię wystraszył mały nerwusek a z kupka u nas tez rożnie nieraz ciśnie i ciśnie a do tego gazy mu się zbierają,bąki puszcza i się złości, ale zakupiłam espumisan i mu daje po kilka kropli jak się meczy, póki co pomaga

Januarko wytrzymały ten twój synek. 12 godzin, no można paść szybciej od dziecka po takim maratonie, mój to max 5 godzin miał a i tak już miałam dość
Caroline papryka raczej silnie uczulająca jest przy karmieniu więc ja bym nie ryzykowała.
Tez w kółko jem to samo no ale jak pomyślę, ze miałabym coś zjeść zakazanego a potem pól nocy z małym tańcować to już wolę nie zjeść. No i zdrówka życzę oby twój limit chorób na ten rok się wyczerpał
.
Natal mnie tez mocno bolała kurcząca się macica zwłaszcza w trakcie karmienia piersią ale to kilka dni tylko trwało potem już spokojnie się kurczyła.

Milusia odpoczywaj słonko ile się da a do nas zajrzysz jak wypoczniesz, wszystkie rozpakowane wiedza jak cenne są chwile na sen a te w dwupaku lada dzień się dowiedzą;-)

Anetko mój Emilek tez coraz więcej uwagi wymaga i czasem też kombinuję bo pielucha sucha, nakarmiony a spać nie chce i znudzony marudzi, tylko jeszcze mało kumaty więc jak podrosną te nasze chłopaki to łatwiej ich będzie zabawić, oby do końca 3 miesiąca póki co.

Mum fajne takie zajęcia i wyjście do ludzi.
Malinka super że już w domu, ogarniajcie się i zaglądajcie tu do nas czasem
Biłka czekamy na twoje rozpakowanie z niecierpliwością, no ale Marcel chce chyba być posłańcem wszystkich rozpakowanych mamuś i czeka
POZDRAWIAM WSZYSTKIE STYCZNIÓWKI
 
reklama
Patiinka hihihi.. wychodzą nocki nie przespane!!! oczy mam na zapałki to się dziwić że mi się ciąża z połogiem myli :-D:-D:-D no pewnie że chodzi mi o karmienie :-D:-D:-D
green super że spacerek się udał :-) ja przez to zapalenie niestety muszę siedzieć w domu ale jak tylko wybiorę antybiotyk to ruszam na spacer :-)
 
Do góry