reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

ja tez kilka dziewczyn dodalam:)

patiinka ja mysle ze czesc i tak bedzie tu zagladac;) to twoj M zazdrosnik:)

a ja dzis szoku doznalam, wynajmujemy mieszkanie ze spoldzielni na ktore czekalismy 2,5 roku i w czerwcu udalo nam sie dostac, jakis miesiac temu znow zglosilismy sie bo nawet babka z naszej spoldzielni powiedzala ze jezeli chcielibysmy inne mieszkanie to musimy od nowa sie rejestrowac itp, i ze wtedy o wiele dluzej sie czeka np 3-4 lata, poza tym chcemy juz tylko co najmniej 3 pokojowe i w naprawde dobrym stanie, teraz wzielismy to bo tu sa o wiele lepsze warunki niz tam gdzie mieszkalismy poprzednio. Wiec zalozylismy konto i z nadzieja ze dopiero za jakis czas cos sie trafi tydzien temu pierwszy raz wybralismy 3 mieszkania a dzis mi przychodzi pismo ze jedno z nich nam zaoferowano!!:szok::szok::-D szczerze ja myslalam ze bedziemy czekac dluzej niz za pierwszym razem a tu prosze taka niespodzianka:-p nie wiem dokladnie jak wyglada bo w necie zdjecie tylko z zewnatrz bylo ale co nam szkodzi umowic sie na spotkanie i obejrzec:-) tylko tyle ze szkoda mi tak szybko sie przeprowadzac bo tutaj nawet roku nie jestesmy:zawstydzona/y:dlatego wszystko zalezy od warunkow tam, jezeli bedzie naprawde duze i ladne to nie ma co czekac, szkoda tylko bo ciut dalej od centrum ale w spokojej zielonej okolicy:) no nic zobaczymy, musze zaraz zadzwonic i potwierdzic ze chcemy obejrzec:)


wrocilam niedawno do domku, zaliczylismy z malym spacerek po parku, teraz nakarmiony lezy i wali kupe:-Dwiec lece go przebrac:-)
 
reklama
Czarni - nam o usg bioderek powiedziała położna już na pierwszej wizycie. I zaraz po jej wyjściu dzwoniłam, aby go zarejestrować. Kontrolę mamy jutro. Skierowanie dostaniesz od pediatry. Najlepiej zadzwoń do przychodni i dowiedz się, gdzie się to robi. Wiesz, co przychodnia to inne obyczaje:)

chyba coś Ala pokręciłaś :D
wczoraj już miałam usg ;) ja sie nigdzie nie umawiam bo akurat to robi mój lekarz. jak wychodzisz ze szpitala to albo w książęce masz numer żeby sie umówić albo dostajesz skierowanie.
 
Hej Wam:)
Nie będę oryginalne jak powiem, że rzadko tu zaglądam bo czasu brak...tzn zaglądam codziennie tylko na odpisanie już chwili nie ma. :-(
No więc ja wczoraj wylądowałam prywatnie u ginekologa wieczorem, bo popołudniu jakiś atak bólu z prawej strony brzucha mnie dopadł. Sama nie wiem co to było, ginekologicznie ok, rano robiłam morfologię i mocz, też nic nie wykazało. Jednak bolało jak cholera, nie mogłam kaszlnąć bo bolało, ani dziecka z łóżeczka podnieść... wystraszyłam się na maxa, jeszcze sama w domu jak zwykle:baffled: Dzisiaj jest lepiej ale wciąż nie wiem co to było, wyniki niby dobre ale skądś to się wzięlo:confused:
Poza tym w niedzielę mam ostatni egzamin na uczelni i musiałabym się coś nauczyć, ale też jakoś nie mam jak się zabrać. Mała dzis jak na złość budzi się co chwilę i najchętniej wisiałaby na cycu cały czas.
Pisałyście o skórze na buzi-moja Zuzia też ma taką jakąś chropowatą lekko na czółku, a dzisiaj jeszcze jakieś krostki jej wyszły na buźce, nie wiem czy to potówki czy coś innego, przemywam wodą póki co i mam nadzieję, że zejdzie.
Co do grupy na fb, ja się chętnie dołączę jakby co, tylko nie mam tam żadnej z Was...
Pozdrawiam mamcie serdecznie;-)
 
Ja pobobnie czasu malo. Cos tam podczytuje ale co chce odpisac to maly wstaje.Wczoraj Emil był szczepiony 6 w 1 i póki co nic mu nie dolega. Tylko śpi dość sporo. Za dwa tygodnie jeszcze rota i pneumokoki.
Marzenix z tym FB dobry pomysł. Juz wysłałam zaproszenie tobie i czarni. Może łatwiej ogarniemy
 
Sylvanas właśnie doczytałam, ze wy w szpitalu:-(. Trzymajcie się i niech Hania szybko zdrowieje. Doskonale cie rozumiem bo sama miesiąc temu akcję szpital przerobiłam.:szok:
 
Witam

bilkabdg oj tej papierologi po narodzinach dzieciaczkow jest cala masa Moj M wszystko zalatwial sam Cale szczescie trafial na bardzo fajnych ludzi A juz babeczka od becikowego super Wytlumaczyla mu wszystko co i jak i go konkretnie pokierowala My do becikowego musielismy miec dochody za 2011r z Urzedu Skarbowego
Czekamy jeszcze na PESEL i musimy zglosic Julcie do ZUSu

czarni fajnie ze z bioderkami wszystko ok no i z tym pepkiem

gosia,bilkabdg kurcze wy juz werandujecie a moja jest troszke starsza i jeszcze nie byla na dworze( tylko autem wczoraj w przychodni) Boje sie troszke bo ona cos troszke pokasluje i na dworze tak nieciekawie ,ciagle pada snieg Ale obiecalam sobie ze w niedziele juz zaczne werandowanie

gosia mi wczoraj dr powiedziala ze wlasnie moja dostala tego uczulenia-odparzenia od bepanthenu Takze u mnie ta masc idzie aut
 
Witam się po dłuższej przerwie. Niestety nie mam na nic ostatnio czasu. Cały czas rozpakowuję rzeczy po przeprowadzce i uzgadniam sprawę remontu. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Z małym dzieckiem jeszcze nie jest łatwo.

ada1989 ja z butelki avent natural jestem bardzo zadowolona :) gratuluję propozycji mieszkania.

Afja-Anetka w nocy mały wszystkich pobudzi ;-)

Patiinka też bym chciała, by Lilianka już tak ładnie noc przesypiała.

Marzenixx też jestem za taką grupą. Na fb łatwiej jest pisać. Na bb niestety już trochę gorzej z czasem.

Czarni już piszę o dodanie mnie :)

ala1911 też walczę o podtrzymanie laktacji. Niestety mam mało pokarmu już od początku. Też chętnie poczytam pomysły jak zwiększyć. Piję herbatkę laktacyjną, tylko nie wiem czy pomaga.

M@linka mam nadzieję, że ból już nie wróci. Powodzenia na egzaminie.

green flower ja się właśnie zastanawiam jakie szczepienie wybrać.

Sylvanas szybkiego powrotu do zdrowia dla małej.

agaagaaga14 ja z moją na spacer już pół miesiąca chodzę. Ma teraz lekki katarek, więc spacery są krótsze.

U mnie mała ma ostatnio ochotę na noszenie przy zasypianiu. Już mi czasami ręce odpadają. Co ją odłożę do łóżeczka to ryk. W dodatku co chwilę wisi na (.)(.), więc jestem uziemiona. Już nie mogę doczekać się wiosny a tu ciągle śnieg sypie.
 
no wlasnie ja tez mam konto na fejsie to jak sie zapraszamy?

my po wizycie kontrolnej u chirurga-pepuszek zagoil sie ladnie wiec poki co mamy spokoj :-)
 
reklama
Dziewczęta które chca być w wątku na fejsie najprostszy sposób to na priv wysłąc imie nazwisko do tej która już tam jest ja cały czas kogoś dopisuje wiec moze być to do mnie jak równeż do marzeny czy kogokolwiek innego :)

Alicja dobrze że z pępkiem juz wszystko ok :)
 
Do góry