reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej dziewczyny :)

Vinga kurcze współczuję, ale to ewidentnie wina położnej! Oby tylko na strachu się skończyło :-)

Fifka- sto latek dla Konradka!!!!

Tymbareczka to straszne :-( ja bym czegoś takiego nie przeżyła...
 
reklama
Ojej galeria cudowna! Wszystkim rozpakowanym gratuluję!

Czasu na forum mało malusieńko, ale... ale jestem duchem z Wami :))

U mnie dobrze wszystko. W czwartek jadę na pierwsze zawody wspinaczkowe, ale tylko tak ot, lekko się powspinać, bez "spiny". Cieszę się okrutnie!

Kajtula kochany jest, słodki, cudny. Dzisiaj miał dzień koncertowy. Płakał i płakał marudny był. W weekend byliśmy w Bytomiu, wszyscy zachwyceni brzdącem, na czele z pradziadkami :)

Ważyłam się wczoraj i moje przypuszczenia się potwierdziły - w czasie ciąży chyba przez pływanie schudłam, bo teraz ważę o 2kg mniej niż przed ciążą :) Cieszę się, aczkolwiek stan na wadze nie odzwierciedla stanu mojego brucha - flaaaaapsss :) Pas poporodowy już w drodze do mnie. Nosicie taki?

Nic to, idę się kąpać i położyć w oczekiwaniu na karmienie prezesa.

Vinga - tak tak! Mięśnie kegla ćwicz, niby nic, a zapobiega ponoć różnym dziwnym komplikacjom. Co do plastyki krocz - nie wiem ile kosztuje coś takiego, ale za jakiś czas polecam moją ginekolożkę - specjalistkę w zakresie plastyki krocz. Przy śląskim instytucie matki i noworodka, gdzie rodziłam, jest centrum ginekologii plastycznej i ginekologicznej Śląskie Centrum Medycyny Estetycznej - SIMINPlus | Pomoc w intymnej sferze kobiety | nietrzymanie moczu tutaj stronka. Co prawda to u nas aż, na Śląsku, ale a nóż się przyda kiedyś. I nie łam się! Koszty a i owszem, pewnie duże, ale a nóż za jakiś czas będzie ciut taniej, a nóż uda się uzbierać! Trzymam kciuki za Twoje samopoczucie i za to, żeby udało się jakoś tę "sytuację" rozwiązać. Ale i tak czuję, że nie będzie aż tak źle - dojdziesz do siebie tak jak Fifka pisała i jeszcze będzie dobrze!

Anbas - ja po 4 tyg. krwawię jeszcze - dzień krwawię, dzień przerwy.
 
Marika no to ładnie przybiera Twoja córeczka :) szkoda tylko ze te bąki i kolki tak męczą nasze skarby :(

Tymbareczka brak mi słów :( tragedia okropna :(

akuku zazdroszczę tych dodatnich temp tez bym chciała juz wyjść z mała bo kota w domu dostaje

tfu tfu odpukac :) dzis nocka piękna jak dla mnie :) od 20 do 6 rano Oliwia co 3,5 godz sie budziła tylko jesc i odrazu spała :)

vinga kochana dobrze będzie narazie ćwiczy te mięśnie a potem czas pokaże moze nie taki diabeł straszny jak go malują !!! Trzymam. &&&&&&

miejski bandyta kurcze podziwiam Cie :) wspinaczka o matko nie ja nie nadaje sie :) nie mam siły na lużko wgramolic sie ;)
 
Ostatnia edycja:
Jeny spałam może 2h mały sie pręży baki puszcza marudzi udało sie go uśpić nad ranem na godzinę ale po koperku bo wtedy sie załatwił okropnie sie czuje niechbjuz będzie weekend !!!
 
Marika też mam nadzieje ze pogoda się poprawi i zima długo trwać nie bedzię - jak w tamtym roku do kwietnia...


Bandyta to miłej zabawy!! :-D

Aż się boje to napisać... ale chyba moje "szkolenie" Adriana w nocy daje efekty... :-) przestał mi płakać i robić przerwy, Jest ciemno więc śpi... je i znowu zasypia a ja czuje sie jak nowo narodzona :tak:


No i w końcu kupe zrobił... Ostatnio robi ją raz na pare dni.. dacie wiarę ze go w nocy ani razu nie przewijam? Wieczorem nakładam świeżą pieluszkę i zmieniam rano... Ani razu nie mieliśmy odparzenia pupki.
 
Hej dzieczynki ! Mało mnie tutaj ale my dopiero od eczoraj w domku,a dzisiaj już sama bez S bo do pracy musiał, więc mamy dzień organizacyjny co gdzie i jak :) Zostawili nas chwile dłużej żebyśmy potrzebowały jeszcze cycowanie,co wychodzi już nam całkiem dobrze :) Wika sie w końcu przekonała ze jak troszkę pociągnie i sie pomeczy to będzie zadowolona ;) tak myśle ze na początku moze nie chciała tak jeść bo nie miałysmy po porodzie kontaktu przez 6 godzin, dostała tylko 6 punktów bo była owinięta 2 razy pępowina :/ i musiała być od razu pod obserwacje zabrana, stad to moje zawężone ktg przed porodem. Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło mała jest zdrowa jak rybka i bardzo grzecznq. W nocy budzi sie co 5 godzin na karmienie więc daje posłać ;) Uciekam bo brzuch mnie boli okropnie i tr krocze ;/ masakra:/ wieczorem moze bd miała Chwile to was poczytam i coś skrobne !!! Caluskiiii
 
Tymbareczka moje wspolczucia dla kolezanki, nie wiem co w takiej sytuacji mogę wiecej napisac, u mnie na wsi byla podobna sytuacja, na szczescie dzieczynie udalo sie szybko zajsc w ciaze i juz ma dziecko, ale wiadomo ze tragedia jest tragedia

Tina witaj z powrotem, super ze mala taka grzeczna i daje mamusi sie zregenerowac po porodzie

Bandyta podziwiam cie za ten zapal do wspinaczki,szanuje ludzi ktorzy maja jakies hobby

Fifka jak juz wydasz tę książkę to koniecznie powidz o tym, chętnie przeczytam, mam nadzieje ze Antek da mi sei zaglębic w lekture. to Adrianek nie sika w nocy?:), ja mojego niekiedy musze przebierac po 3,4 razy bo kupy robi. a jak tylko sikanie to wlasciwie raz albo 2 razy przebieram. niestety jak tylko polezy chwilke w kupie, a ostatnio nie uslyszalam w nocy ze zrobil to od razu robi mu sie odparzenie wiec musze tego bardzo pilnowac

Marika ja tez bym chciala temp na plusie, dzisiaj mam -5 ale na szzescie wiatru nie ma bo musze isc z dzieciakami do lekarza, tzn na bioderka, a oliwka mam straszny katar. ale podobno lepiej sie oddycha przy katarze na dworze niz w cieplym domu.

U mnie dzisiaj koszmarna noc, maly malo spał a dużo stękał i jęczał,
 
Dona hehe to pewnie troszkę potrwa z tym wydaniem bo ciągle coś "poprawiamy" przepisujemy...Zaczęłyśmy pisać dla zabawy ale jakoś tak nas to wciągnęło ze od 3 lat w tym siedzimy Mój mąż przeczytał i nas bardzo podbudował bo mu się podobalo i nie może doczekać się więcej... więc... Działamy :-)

A Adrian sika... rano się budzi to pieluszka pełna ale ja nie przebieram po każdym siku. Te pieluszki pampers prenium Care świetnie trzymają wilgoć bo jak go przebieram pupa jest sucha i ładnie różowiutka. Jak zrobi kupę to od razu po samym zapachu czuję że ma narobione.
 
Witajcie dziewczynki, ale widac, ze sie maluszkami zajmujecie, bo ze spokojem mozna nadazyc tutaj z czytaniem, a nie jak kiedys pare stron w 2 godziny;-) u mnie bez specjalnych zmian poza tym, ze wczoraj mialam dosc czeste skurcze i ze maly jest meeega aktywny prawie nie spi...
patrzylam na listy i na wstepnej liscie styczniowek jest 32 chlopcow a rozpakowanych 31 wiec prawdopodobnie tylko moj brakuje, chyba, ze nie wszyscy sie zgloslili na wstepna a po porodzie to tak:-)
dzis bede jechala na badanie,jeszcze nie wiem gdzie, jak mnie przyjma w szpitalu to tam, a jak nie to na usg,co bedzie troche drozsze ale niewazne niech mnie porzadnie sprawdza.

Fifka nie doczytalam jak szkolilas malego ale super,ze daje takie rezultaty a ty jestes wyspana i zadowolona mamuska:tak:

Dona duzo zdrowka i odpoczywajcie kiedy sie da;-)

Bandytko Ty to masz zdrowie- firma, noworodek i wspinaczka, nie kazdy ma tyle energii, przyjemnosci zycze:-)

no i mam nadzieje,ze Wasze kciuki pomoga i sama urodze, a jesli nawet nie, to uda mi sie namowic lekarzy by wczesniej to bylo niz w srode w przyszlym tygodniu...bo wtedy przypada 14 dni. Wlasnie pisala moja kolezanka, ktorej naprawde tez czekali tyle dni!!!:szok:masakra co za luz
 
reklama
Tymbareczka ... Straszne :zawstydzona/y:
Fifka zazdroszczę suchych pieluszek. U mnie tak było ze średniakiem. Teraz mamy w domu " strażaka". Sika i kupy robi co chwilę :-D. Tylk najgorsze że często tak sika że plecy albo bok mokre i wszystko do prania. Kurcze nie wiem jak temu zaradzić...
U mnie dzisiaj nocka małego super. Je i śpi min. 3h. Niestety m jest nadgorliwy i jak mały zrobił przerwę prawie 4 h to mnie zaczął budzić i stresować że pewnie coś małemu jest.
Adaś śpi z nami, ale to niestety wynika z mojego kiepskiego stanu. Krocze pocerowane i ciągnie strasznie. Mam nadzieję, že jak dojdę do siebie to przestawi się na łóżeczko...

Dzisiaj mamy tydzień :-D jak ten czas leci.... Wczoraj odpadł pępek.

Justyna kciukasy zaciśnięte. Mój maluszek prżed wyjściem był bardziej aktywny. Ja ze wzgl na brak rozwarcia skakałam na piłce, wzmożyłam aktywność tj sprzątałam na maksa, no i w ostatnim dniu zastosowałam czopek glicerynowy. Myślę, że to trochę pomogło....
 
Ostatnia edycja:
Do góry