reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia jesli karmisz piersia to tak przed samym jedzeniem ja tez tak daje chodz karmie mm a jest napisane zeby do mleczka dodawać i wymiszac to ja daje tak jak przy karmieniu piersia 6 kropli na lyżeczce .

Najgorzej mnie denerwuje ze taka ma super opinie ze juz po jednym dwóch dawkach baki ładnie odchodzą i dziecko śpi ładnie i spokojne jest a u nas to jakby nie zdaje egzaminu :( mam juz wszystkie leki na kolki i gazy a mimo to na nas nie działa :(

akuku a czy Ty próbowałas dać ja Emilkowi ???? Kurde ja jestem załamana moja Julia miała straszne kolki i ta woda nam pomagała praktycznie odrazu atak mijał zaraz po podaniu a teraz w Polsce nie ma juz nigdzie nawet przez internet nie mozna kupic !!!! A tak liczyłam ze Oliwii kupie :( wiem ze moze byc tak ze na nią nie będzie działać ale jakos tak sie nastawiłam na to :(

martwi mnie jeszcze jedna sprawa pan doktor stwierdził ze Oliwia ma lekka przepukline i ze moze będzie trzeba pępuszek zaklejac a ja niewiem o co chodzi ??? Zreszta dziwi mnie ta diagnoza bo jej pępek wcale nie wystaje !!! Tylko on to pod palcami wyczuł kurde czy spotkalyscie sie z czymś takim ?????
 
reklama
Magsus tu znalazlam wode koperkowa
Pisza ze produkt dostepny
http://www.ibobo.pl/sklep/na-kolke/woda-koperkowa-woodward-s-gripe-water-150ml/c24/1

Jakbys chciala to moge Ci wyslac ze 3 butelki bo wiesz ze to w dwa tygodnie trzeba zuzyc. U nas w tesco kosztuje ok 15 zl.
 
Ostatnia edycja:
milusia: współczuję - raz miałam przy córze zapalenie piersi - myślałam, ze padnę i nie wstanę przy 40 stopniowej gorączce i drgawkach - mąż mi dziecko podawał;-)
nisiao: te krostki z białymi kropkami to trądzik niemowlęcy - minie...
magsus: ja właśnie też przy córze używałam docelowo tą wodę koperkową, a teraz nigdzie nie ma... co do tych medykamentów kolkowych to podobno każde dziecko na inny reaguje, a czasem na żaden - ot tak usłyszałam od położnej :szok:

idę, bo starszej muszę poczytać i sama smyka wykąpać, a m. dziś w pracy do 20..eh
 
Dziewczyny ja powoli wymiękam. Czuje się czasem jak dojarka dosłownie i żyje nadzieją że w końcu mu to minie... Czasem ładnie pośpi 2-3 godziny a czasem tylko z cycka na cycek przez pól dnia przeskakuje. Jak się go odłoży to chwilę poleży i się wkurza..czasem ma tylko przy mężu dłużej wytrzyma bez wkurzania bo ten mu różne pozycje wymyśla. Pokarm mam, więc nie wiem czemu tak jest. Najgorzej że czesto się wkurza przy tym cycku a ja nie wiem czemu..ja nie mam czasem jak siku iść..nie mówiąc żeby co innego zrobić..

Mam to samo. Moglabym sie pod tym podpisac
 
Akuku naprawde ??? Była bym Ci bardzo wdzięczna :) znajoma miała mi przynieść z Anglii ale zmarł jej ojciec i szybko nie wróci a niechce jej głowy zawracać bo załamana bardzo i nie ma czasu teraz latać za ta woda :( i po pocztach .
Odezwe sie na prv i napisze adres mówimy sie jak sie rozliczyć :)

pustiszi jesli masz dostęp do tej wody a jeszcze jej nie próbowałas polecam naprawde !!!! Wiem ze nie wszystko na dane dziecko dziala ale moja Julia miała gazy okropne kolki po kilka razy dziennie tak do pól roku zupełnie sie ich nie pozbylam po tej wodzie ale ograniczylam do jednego ataku dziennie i to po podaniu odrazu przechodziło !!!!
 
Ostatnia edycja:
Yoanna - tak moj taki fryzjer ;) ale z nudów jak jest mega aktywny sie łapie bi jak ma atak to rączki całkiem w dół a nóżki wysoko podkurcza tak jakby brzuszki robił

A ja jutro na 9 mam mieć BiGaie :)))))) 16€ za te krople :: // nie mogłam ich znaleźć bo w pl jest w środku w nazwie o :)))

A z pl idzie mi dicoflor krople na brzuszek i reszta farmacji uuuuh bosko

A ha walczę z grypa cos mnie rozbiera nie mogę sie rozgrzać łamie mnie :///
 
Magsus a sprawdzalas ten link co Ci pokazalam bo wlasnie weszlam na strone poczty i liczac ze paczka bedzie wazyla mniej niz kg koszt wysylki 8 f, plus 9 funtow za gripe waterjesli chcesz butelki no i nie wiem jak z przesylka pieniedzy, bo ja nie mam pl konta, wiec albo money gramem albo weter union, albo przez poczte, albo jeszcze paypalem.
Z tym ze ja wyplate bede miala dopiero w piatek wiec jesli chcialabys bym Ci szybciej wyslala to musialabys wyslac mi pieniazki, bo ja teraz pod kreska jestem...m nie pracuje na razie i ciezko jest. Jeszcze jutro zajade do innego sklepu i zobacze bo tam jak bedzie to moze byc tansza ta gripe water...ale nie wiemczy to nie wyjdzie tyle samo co na tej stronce co linka dalam.
Sorki ze tak pisze ze najpierw musialabys kaske wyslac ale ja serio puki co nawet jakbym chciala to nie moglabym wyslac..

Jejku ja dopiero przeczytalam ze byla wiadomosc od Blanki, oby szybko im pomogli i mogla wyjsc z Filipkiem do domku !!!
 
Ostatnia edycja:
Akuku sory :) ale dopiero dopatrzylam sie :) rzeczywiście produkt dostępny :) dzięki :) kurcze jak Ty to znalazłaś :) ja przetrzepalam wszystko i wszedzie brak artykułu !!!! Jutro zamawiam a nóż widelec pomoże :)

no cos Ty nie przejmuj sie ta kasa oczywisci ze wysłała bym Ci najpierw pieniądze chyba stanę na głowie rzeby pomoc córci :) a rozumiem sprawy finansowe takze nie przejmuj sie :) jeszcze raz Ci dziekuje !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry