reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej:-)

my dzis po szczepieniu. dzieci dzis tyle, ze szok. godz opuznienia...wszystkie dzieciaczki razem zaczely plakac (4 bobasy), a Arek tylko z zaciekawieniem patrzyl;-) a przy kluciu tylko przez pare sekund zaplakal:-)

teraz synus spi,a ja zaczynam piec ciasta na urodziny m:tak:
 
reklama
Mam pytanko do mam ktore juz odpieluchowaly starszaki... Ja dzis wstalam z ambitnym planem ze zabieram sie za to na powaznie. Chcialam w styczniu juz ale niektore z was radzily zeby poczekac z tym az bedzie cieplej to raz i zeby nie bylo dla mlodego tyle nowosci ( w sensie ze nowe dziecko w domu itd.) to dwa. No i w sumie racja. Wiec zamierzalam zabrac sie za to od dzis. Ale nie wiem czy to ja cos robie nie tak czy moje dziecko jest az rak malo kumate :( Problem w tym ze jemu nie przeszkadzają mokre majciochy na pupie i robi siku co 10min doslownie. Juz wiem ze robi bardzo czesto wiec co chwila idziemy do łazienki i siada na toaletę. Siedzi kilka minut mowi ze mu sie nue chce po czym wychodzi i za minute l ub dwie gacie mokre :/ Juz mi przebran brakuje bo pisikane wdzystkie dresiaki i rajtki. Piora sie a maly w majtach samych biega. Ale kurczecid rana chyba z 17 par majciochow juz zlal :(
Czy to jest normalne? Czy może ja cos zle robie?
Dodam ze z kupa nie ma problemów bo od chyba miesiaca maly wola i robi do ubikacji. No a z siku takie cyrki :(
Macie może jakieś rady?
 
Anbas normalka :-) jedna rada - konsekwencja! Nie odpuszczaj! Konrad był młodszy ale to trwało około 2 tygodni zanim zaczął w miarę normalnie wołać.
 
Dzieki Fifka. Bo juz myslalam ze to coś ze mna albo z malym nieteges... Po 15 parze majtek przestalam liczyc :) Dobrze ze kupilam 4 siedmiopaki majciochow :) jeszcze kilka zostalo na dzis :) reszta w pralce...
 
Anbas - o kurcze, no to przeprawa przed Tobą! Życzę Ci efektywnego i jak najkrótszego odpieluchowania -czy jak to się tam pisze :)

Caro - Kajtek nasz też w nocy suchy papmpek. Zawsze go przewijałam około 00:00 i o 3:00, ale od kiedy przeczytałam, że Fifka i Akuku tak nie robią (początkowo byłam w WIELKIIIM szoku i niedowierzaniu, że można w nocy nie przewijać) to nie przewijam w nocy młodego a rano i tak mało siuśków... No i coś Kajtek w nocy nie chce jeść. No trudno, może to i dobrze :)) A kg już nie mam, mam mniej niż przed ciążą, ale z 10 do zrzucenia.

Siva - cudnie, żeś znalazła sposób i wypoczęłaś psychicznie! :)

Dona - pogratulowałabym Tobie, ale gratulacje dla Antosia, że podołał z butlą! :) 85 to całkiem całkiem chyba? Kajto na raz wypija od 80-130ml.




Ha! Od kilku dni robię numer i po spacerze młodego nie wyciągam z gondoli i śpi przy otwartym na oścież oknie :))
Tylko heeej Wam chciałam napisać i idę robić obiad - taaak, tak późno jemy :)
 
Anbas skoro kupkę juz woła to rozumie samą istotę załatwiania na nocniczek, mysle ze jeszcze chwilkę i uda się zapanować nad pęcherzem.
 
Anbas - kciukasy za Was!

Dziewczyny, pytanie za 100 punktów. Co jecie w ciągu dnia między posiłkami jako zdrowe przekąski?
 
reklama
Sylka w cm widze..a wagi nie mam i narazie nie kupuje bo mi waga nie potrzebna ja chce sie dobrze czuc w moim ciele..wejdz na watek o wtacaniu do fotmy tam napisalam ile cm zgibilam po tyg cwiczen.. jutro znowu napisze..bo dzis mija drugi tydzien. Ja polecam.

Anbas caly czas pokazuj ze robimy na toalete za dwa trzy dni zakuma ..ale juz nie przerywaj.

Caro ja cwicze skalpel codziennie.

Bandyta u nas jak wozek stanie to oczy jak 5 zl. Otwieranie okna nie pomaga..
 
Do góry