reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

akuku- wbrew pozorom skalpel jest duzym wysilkiem jesli wczesniej sie nie cwiczylo...mimo,ze zakwasow juz nie masz:-) a na dodatek 3 dzieciaczkow do ogarniecia;-)


u nas wszystko na szybko, zakupy, studia i teraz ciasta pieke na urodziny...czasu brak kompletnie...:-)
milego wieczoru!:tak:
 
reklama
Dzisiejszy dzień jest spokojniejszy :) Mała dała mi trochę posiedzieć przy kompie (yupi!!!!). Może w końcu będę miała trochę czasu dla siebie :) Jak jutro się to powtórzy to może uda mi się zabrać za nadrabianie wieści co u Was :) Bo dziś, wstyd się przyznać, padam już na pyszczek i chyba zaraz zakopię się pod kołdrą.
Liwka zaczyna się zajmować sobą :) Ssie paluszki, tuli szmacika, jak jej włożę w rączkę grzechotkę to ją trzyma i czasem poruszy jakby chciała dźwięk wydobyć (albo mi się tak zdaje).A dziś dała się na dłużej położyć na brzuszku na macie. Oczywiście trzeba było ją czymś zająć, ale udało się. No i jestem dumna :) trzymała główkę pięknie chyba przez 1,5 - 2 minuty zanim zaczęła się wkurzać. Tylko zastanawiam się czy nie powinna już próbować przewracania się na boczek... Ale za to, jak trzymam ją na poduszce jak z nią siedzę to... próbuje siadać o_O Unosi się tak jak by brzuszki robiła, a jak jej podać palce żeby się złapała to siada. Nie za szybo czasem???

Muszę Wam powiedzieć, że obserwowanie jak się zmienia i rozwija jest dla mnie niesamowite :) Mogłabym tak godzinami :) I ten jej uśmiech i śmiech :) jejku, aż wszystkie problemy przestają być ważne.

Buziaki cioteczki :)
 
Nawracam chłopa mego to jak egzorcyzmy !! Tak wziął ze juz mam prysznic nareperowany od października prosiłam, antresola na balkonie zamontowana, stół i krzesła do "jadalni" kupione, jutro jedzie po zamrażarkę bo mi mało i kupi druga do piwnicy ha! Wlasnie pojechał do mc Donalda bo mi sie rak umanilo... Narazie wszystko kupione a jak wszystko będzie to dopiero zacznę go kształtować zeby wiecej serca wkładał w rodzine a nie browary i gry a no ale komórkę sobie kupuje jutro jezu jakby tak zliczyć te nie używane komórki to jakbym sprzedala to jestem ubrana do emerytury :/
 
pustiszi- nooo! to tylko sie cieszyć! :-)

a ja chwilke przerwy mam i zaraz dalej... jeszcze dzis sernik i tort mam do roboty...aha i leczo chcialam zrobic...ale czas mi sie kurczy nieublaganie...:-(

ahhh...wracam do roboty...
 
Fifi ja chyba jestem trochę podobna do Ciebie - też Wojtka nie bardzo chce zostawiać zwłaszcza że on cały czas ze mną, a jak ma kolki to trzeba nosić.

Nisiao i co w związku z tym moczem?Dostałaś jakiś antybiotyk?

Pustiszi gratulacje że sobie chłopa wychowujesz. Ja już nie wiem jak z moim rozmawiać żeby pomagał w domu

Sali fajnie że jesteś i Oliwka jaka śliczna laska
Papagu tak mój też nie dawno zaczął mostek robić, a dziś chyba odkrył rączki bo tak jakby chciał rączką dotknąć mojej twarzy

Inomama nic nie podpowiem bo my konfliktu nie mieliśmy ale trzymam kciuki żeby i mamusia i maleństwo całe i zdrowe aż do porodu

Wojtek dziś rano niby ok a po południu w ogóle nie chciał z cyców ciągnąć zwłaszcza z prawej. Nie wiem o co kaman? Po południu znowu wzdęcia. Ulewanie też jeszcze jest - czekam aż ten Debridat zacznie działać.


A ja leżę teraz na kanapie bo wieczorem ostatnio mi się slabo robi i zawroty głowy. Od czego nie wiem, ale witaminy muszę pamiętać i brać regularnie.


Trzymajcie się babeczki, miłego weekendu!
 
Ostatnia edycja:
Pustiszi oo to już pkus ; )

Kasiu dasz rade ;)

Mialam dziś nie cwiczyc ... nyslac o karmienuu. Ale no musiałam !! Chcialam same brzuszki ale zrobilam prawie caly skalpel . Nie truchtalam i pahacy nie robiłam . Bo jednak podskoki moga szkodzic .. dzis 21 dzien skalpela . Jutro mierzenie ...
 
melduję tylko że żyję
Jedzenie przyszykowane, dom prawie wypucowany i padam na twarz
Sorka nie napiszę nic i się nie wypowiem bo lecę się wyspać... jutro wcześnie pobudka bo kończymy pucować dom, choć pewnie po chrzcinach będzie wyglądał gorzej niż przed sprzątaniem - 6 dzieciaków i to takich nadruchliwych więc będzie wesoło.
Mam nadzieję że Adaś w kościele będzie grzeczny
trzymajcie kciuki
spokojnej nocy :)
 
reklama
Byly piekne nocki i sie zmyly... mleko juz jest a maly wisi na mnie non stop ... noc do bank bo w ciagu 5 godzin karmilam z 5 razy..... ja nie wiem jak nie urok to...
 
Do góry