reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Pustiszi no to gratulacje :) trzeba potresowac tych naszych chłopów !!!! Moj jak zrąbow nie dostanie to krzywo chodzi wiecznie zmęczony na relaks piwko tv muzyczka a ja to nie mam kiedy spokojnie sie wykąpać bo jak młodsza płacze to mi do łazienki wchodzi i użyna pawiana ze ona chce do mamy i dlatego płacze !!! A ty masz matka ciach z wanny wyskakuje zła jak osa i okazuje sie ze dziecko kupala ma w pampersie i wtedy jeszcze gorzej mnie wkur ... Bo mówi idź dokończ kapanie a ja zmienię wrrrr nosz kur nie mógł najpierw sprawdzic nim mnie wyciągnął z wody ??!!!!

My dzis byliśmy u chrzesnicy skontrolować jak tata sobie sam radę daje :) heh żartuje :) radzi sobie chłopina posprzatane poprane i poprasowane a na dodatek obiad z dwóch dań zrobił !!! Urosłam o 10 cm jak mi powiedział ze zmienilam dziecko ich na lepsze :) posiedzi poczeka pobawi sie sama nie złości sie tak jak wcześniej :)heh szkoda ze moja Julia sie zapatrzyla na nią albo dzieci nam sie wymieniły zachowaniami :(

i co Oliwia cały dzien przespała od 11 do 18!!!!! Mamo tylko jedno mleko o 15 zjadla i darla sie dopóki jej nie ubralam i znow na dwór nie wyszłam do wózka i odlot totalny a teraz !!! Jak myślicie spać bleee nawet nie ziewnie 5 min polezy i pól godz trzeba nosić i tak w koło :) ach i tak źle i tak nie dobrze :) Julia z tatusiem juz śpią wiec my urzedujemy w drugim pokoju coby państwa nie budzić :)
 
melduje,ze urodziny zakonczone sukcesem:-) goscie najedzeni, zadowoleni- my tez;-)
tylko jutro mam rano zajecia na studiach i kolokwium...:-(ahhh....tak mi sie nie chce uczyc...:-(

i jeszcze maz mnie kusi caly dzien:zawstydzona/y::-)

milej nocki!:-)
 
Pustiszi gratulacje takiego małego WIELKIEGO człowieczka! Chyba największy z naszych styczniówiatek. Dobrze mama karmi.

Kasia fajnie że impreza udana a na kolokwium idz. Może dopisze szczęście i akurat się uda.
 
Hej!!


Wczoraszy wyjazd.... no powiedzmy że udany. Ja bawiłam się dobrze... szwagier trochę nawalił jeśli chodzi o mojego małżonka ale to długa historia... Była tam Maksymilian w wieku niecałych 10 miesięcy (przyjechała też siostra szwagierki) I się normalnie rozpływałam... Konrad tak fajnie się tym chłopakiem zajął... Dawał mu zabawki.. pokazywał.... ten mały też zafascynowany starszym kolegą... NOŻ SERCE ROSŁO!!! Ah... aż żałuję że nie ma u nas mniejszej różnicy wieku! Ale cieszy mnie to jak Konrad podchodzi do starszych dzieci bo mniemam że tak właśnie będzie bawił się z Adrianem jak już sam usiądzie :-)


Pustiszi
nooo waga konkretna... :-D Przy moim Adrianie to wielkolud... Prawie 2 kg różnicy między Niklasem a Adrianem :-) Nie dziwie sie ze 4 nosi!


Magsus
hahaha mój M robi to samo... chociaż nie powiem..nie zdarza się to codziennie bo raczej umię się chłopakami zająć jak trzeba...


Kasiu cieszę się ze urodzinki udane!


Kaczuszka powodzenia na chrzcinach!!!!


Marika
heh... zdrówka dla małej...


Akuku
cieszę się ze z mleczkiem lepiej! Tak jak pisałam na wątku cycowym - to na pewno był po prostu kryzys! Akurat mały ma 3 miesiące!


Co do rozszerzania diety Adrian już miał na języczku ziemniaka... marchewkę... nawet polizał jabłuszko :-D Ale nie zamierzam rozszerzać mu diety wcześniej niż w 6 miesiącu. Nie mam już takiego parcia jak przy Konradzie ze chce się mu coś dać. On bardziej reaguję na widok jedzących osób. Oblizuję się i ciamka zapatrzony w talerz jak w obraz :-D Ale mamy czas.... on w końcu tylko cycowy bez dokarmiania...



Co do przedszkola
to postanowiłam ze po weekendzie zajmę się zapisem. W końcu nie muszę posyłać go tam na 10g.. a jednak sama przecież pisałam że potrzebny mu kontakt z dzieciakami. A i mi będzie lżej bo przecież Adrian będzie pochłaniał coraz więcej mojej uwagi...



Aaaa w poniedziałek idę na METAMORFOZĘ do fryzjera!! :-D Już się umówiłam! Na razie ścinam radykalnie włosy bo chce jeszcze pogadać co do koloru zeby właosów nie zniszczyć... :-) cieszę się jak dzieciak...
 
cześć
ja tylko na chwilę bo do rodziców jedziemy. niestety wygląda na to, że okresu dostałam..czy są jakieś przeciwskazania do używania tamponów po porodzie? bo podpasek po prostu nie znoszę:(
 
Papagu mozesz uzywac tampony

Fifka dobra decyzja ;) zobaczysz same plusy z poslania syna. Wiesz zapisz go nkrmalnie na caly dzien... a mozesz zaprowadzic pozniej jak sie Tobienzechce i odebrac wczesniej ;) a jak np. Czasem wypadnie Ci lekarz czy cos innego do zalatwienia... nawet wieksze zakupy to synem dluzej w przedszkolu a Ty na luzie sobie dzialasz ;)
 
przeiebiona jestem, okropna noc mialam ,raz mi zimno bylo raz goraco... A tu karmic trzeba bylo.

Maluszek juz sie uspokil z apetytem wiec, czekam do skonczenia 4 msca .

Rano wstalam i pichciłam, i zrobione co miało byc, zupa krem z brokulów, roaldki, ziemnaiczki do tego sałata wiosenna i baba upieczona. Czekam na gosci.

Miłej niedzieli.
 
Dziewczyny,mam głupie pewnie pytanie.
Ale jak iczyć mam mieszankę mm,jak rozrabiam np 120 ml to po dodaniu mieszanki pokarmu jest 130ml,to mam liczyć że dziecko zjada 120 ml czy te 130ml z objętości??
 
reklama
Nisiao liczy sie objętość mieszanki nie wody. :-)


Akuku
to prywatne przedszkole wiec tam nie ma limitów godzin. Otwarte jest od 6 do 17 i tyle może tam być :-)
 
Do góry