reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

MARIKA u nas napady wyglądały tak, ze maly starsznie szybko i płytko oddychał, jak mówił nie starczało mu powietrza na dokończenie wyrazu, no osłuchowo był świst w płucach

CLEOPATRA Kornela łapie za każdy kubek który zobaczy,
biedny malutki

KAMAG może jakiegos włoska zaciągneła albo paprocha i ja złapał odruch wymiotny

CZARNOOKA ja odciągałam małemu skórke w kąpieli, raz na kilka miesięcy, ale nigdy na siłe

czy któraś z was stosowała pieluszki wielorazowe, bo ja własnie jedną (aż ) zakupiłam żeby zobaczyć jak to się sprawdza
 
reklama
Olich ja zaczynam przygodę z pieluszkami wielorazowymi :) kompletuję wyprawkę pieluszkową. na razie jedna poszła na "głęboką wodę" i założyłam ją na noc. rano polarek suchutki, nic nie przeciekło także jest super :):) jaką kupiłaś?
 
czyli też postawiłaś na kieszonki :) ja mam jedną z lennylamb i jestem nią zachwycona :), trzy czekają na odbiór z babyland. oglądałaś filmiki na YT? kobitka fajnie opowiada o pieluszkach wielorazowych.
 
Ją trochę patrzyłam. Ale chyba wolę wyrzucić pampersa niż prać ;)
A co do napletka to lekarka na bilansie 4 latka tak naciągnęła, ze rozerwala. Byliśmy u chirurga. Było trzeba antybiotykiem leczyć, dalej nie schodzi a syn tak się teraz boi, że nie daje mi dotknąć do siusiaka.
M mówił, że mu zeszło w wieku dorastania
 
Dobry wieczór po tak długim czasie!

U nas dobrze wszystko, troszkę dużo pracy ostatnimi czasy miałam - szycie, szycie, szycie i haftowanie. Kajto zdrów, mały egoista i panikarz, mam nadzieję, że mu to minie.

Dzisiaj duchota niemożliwa. Okna mam pootwierane, komarów mi pewnie naleci ale trudno. I tak lepiej jest niż popołudniu, nieco przyjemniej, ale i tak jest beee. A przez to, że okna mam pootwierane słyszę krzyki, bo naprzeciwko mieszkają szemrani ludzie, bana ćpunów właściwie i się drą na balkonie. Masakieeeraa.



Vinga - ja kupiłam kiedyś daawno kilka pieluszek i... nie użyłam ani razu. A może spróbuję jutro. Aczkolwiek leń śmierdzący ze mnie i nie wiem czy mi się będzie chciało.

Kaczuszka - o kurde, marzę o ognisku, o towarzystwie i to z Kajtkiem, żeby z nim wyjść do ludzi.

Niic to idę nyyyny
 
Witam jeju ja mam taką sklerozę,że nawet ie wiem czy ja dziś coś tu pisala,-tzn że już musze się wyspać.

Widzę,że temat siusiaczkow i ich higieny i nie tylko,jak tak czytam to chyba te dziewczyki lepsze w obsłudze.No ale to prawda,co lekarz to inna opinia,jedni mowią że tak pielegnowa inni inaczej,u dziewczynki to miwiono mi żeby nie za gleboko tzn że wlasnie ta wartwa ochronna musi tez by,no ale to mylam delikatnie i nie zawsze bardzo rozchylając wargi,natomiast jak się skupała mocno to wiadomo,ze trzeba bo to wejdzie w zakamarki.


Co do pieluch wielorazowch nie probowalam i nie zaglebialam się w temat,ale jak tera czytam hmm ciekawe jakby się to u mnie przełożyło...może spróbujemy...


Podawalam jabłko,banana i mam wrażenie,że chyba coś jej się cofa tak częsciej,co u nas problemz ulewaniami się skończyl,wiec?

To jabłko i banan nie sluży czyli lepiej odstawić,mam stracha się klaść spać,że jej się uleje...

Wogle jakoś mega cieplo nie bylo ale w domu mamy 27 st biedna Mała ode mnie sie poci a to od reki i chwila moment ona ma wilgotną glowkę tak samo ubranko,nozki to czuć że ma takie wilgotnawe...czlowiek się poci a takie dziecko....
 
O raju ale mam nerwa od rana tak sie wkur.... ze masakra.! co za baba.
sluchajcie wystawilam na olx blender na sprzedaz ktory mi zostal po weselu i jest mi nie potrzebny a w domu mam chyba ze 3 inne. zadzwonila gosciowa ze chce kupic blender bo jej potrzebny przy dziecku umowilysmy sie co do ceny. wiem ze to jest duza kwota wiec zgodzilam sie wyslac za pobraniem. wczoraj doszedl do jej miasta byl w doreczeniu a dzisiaj patrze ze blender do mnie wraca a co najgorsze musze zaplacic za przesylke dwukrotnie 40 zl!!!!!! co za ........ nie dokoncze. bede dzisiaj do niej dzwonic o co kurde chodzi. nigdy wiecej za pobraniem masakra robisz ludziom dobrze a ci i tak przycinaja w bambuko. nikt mi nie robil problemow z wysylka za pobraniem zawsze mi wysylali to czemu ja mialam robic a tu prosze odplacilo mi sie .......
 
Ta... tematu siurków.... :-D

Dziewczynki ciężej utrzymać w czystości... łatwiej o infekcję przez flore bakteryjną pochwy itp ale te napletki to też nam mamom chłopaków spędzają sen w powiek... Ja dla Konrada nie odciągam... na bilansie 2 latka kobieta sprawdzała i nic nie mówiła zeby naciągać itp. Dla Adriana też tego nie tykam. - czasem delikatnie tylko zsunę żeby opłukać tam w środku wodą. - ale na naciągam. Znajoma tak załatwiła siusiaka syna ze wyszło z tego ropne zapalenie... ileż ten mały się napłakał :-( Moja mama bratu nie naciągała. Dopiero jak był starszy to dostała zalecenie bo ta stulejka źle się odklejała. Po kilku miesiącach sama puściła bez płaczu.



Co do pieluch wielorazowych ja sobie tego nie wyobrażam... po 2 mam i tak kupę prania a jeszcze prać wkłady? Siku jak siku ale KUPA.... Konrad czasem w majtki walnie to też mam kupe namaczania,prania... o nie... ja dziękuję :-D Za rok na 100% zdejmę pieluchę Adrianowi jak dla Konrada i będzie latał w majteczkach :-) Latem to pach pach pod kranem i majteczki suche na słonku. Tak robiłam z Konradem dzięki czemu w półtora roku był już odpieluchowany. :-) Teraz czasem podkładam ceratkę pod tyłek w wózku i sobie mały w ogrodzie wika z gołym tyłkiem w te upały :-D


Czarnooka
nie dziwie się ze się wściekłaś... masakra... ale tak to jest z tymi zakupami online...


Nisiao jabłko nie służy refluksowi... po jabłuszku ma prawo bardziej cofać dlatego go nie dawaj. Banan nie powienien takiej reakcji wywoływać.


Bandyta
u nas też pogoda nie do życia...


Olich
Adrian tak samo! :-D Każdy kubekłapie i próbuje pić!


Akuku
ooo a przesłałabyś? Kurde... muszę się zastanowić :-D Ale to dopiero zima :-)


Cleo bo jest stara i nowa szkoła... stara mówi ściągać a nowa nie... i terazto zależy w którą ze stron idzie lekarz... ja nie ruszam bo koleżanka tak kiedyś młodego załatwiła - pisałam wyzej..


Przepraszam jeśli kogoś pominełam ale już słyszę ze Adrian znudził się karuzelą..

Od 2 dni znowu mi ulewa ale bez większych krzyków - chyba ten bioprazol pomaga... aj... jestem na bank pewna ze to ja coś zjadłam.. :-(
 
reklama
Fifka nie ma problemu :) a tort kupujesz czy robisz ? Bo moze sa u Ciebie w miescie kobitki co robia na wlasna rreke ;)

Jestem tak zmeczona ...od jakiegoś czasu malo sypiam...ale dzis byl armagedon... Emilowi 4 gorne zeby wychodza a przynajmniej tak to wygląda. .. i chyba dwa na dole :(
 
Do góry