reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Kurczę nie było mnie tyle a tu takie wiadomości!

Akuku Ikasia GRATULACJE :***** Zazdroszczę Wam :p


Serdeczne życzenia dla wszystkich dzieciaczków po urodzinkach :) Zosia w sobotę ma imprezę :)
Ona dalej bez zębów!
Chodzi już, coś tam gada typu mama tata baba papa itp :) Robi lalalala i kręci dupką :D


BUZIAKI DLA WAS DZIEWCZYNY I MALUCHY :*
 
Ojejku :( trzymam mocno kciuki za nastepny cykl ! Ile czasu sie staraliscie o pierwsze dziecko ?

Obserwujesz jakos organizm ? Robisz moze testy pwulacyjne albo mierzysz temp ?
 
Mierze temp i testy robię. Ale coś jest nie tak. O córkę prawie 15 lat a udało się po kuracji i na tabletkach w pierwszym miesiącu znowu druga zaraz w drugim cylku bez wspomagaczy. Miałam nadzieję ze teraz tez tak się uda. Nie bede już próbować to byl nasz czas do końca roku. Strasznie siada na psychikę takiebnie udane próby przynajmniej mi.
 
Verita ja o 3 dziecko sie 2 lata staralm... tez mi na psyche siadlo ; ( co miesiac zaloba w domu !
Jedyne co Ci moge dorazic to albo idz di lekarza i niech da leki jakie trzeba albo tak jam mowisz przestancie sie starac..poprostu sie nie zabezpieczajcie.
Bardzo mocno trzymam kciuki za was ! Uda sie na pewno ale niestety nke mozna o tym ciagle myslec..choc wiem ze ciezko.
 
Witam się poświątecznie. Ja ten czas spędzałam u rodziców więc nie miałam czasu na komputer.

U nas panował jakiś jednodniowy wirus. wysoka gorączka, mdłości i wszelkie bóle. Większość rodziny się męczyła. Na szczęście Julitkę ominęło. Julitka zaczyna chodzić. Robi kilka kroków sama ale strasznie "dzika" przy tym jest. Ona nie idzie tylko biegnie. Co najgorsze chodzi i stoi na palcach. Pediatra skierował nas na konsultacje do neurologa..

No i najlepsze życzenia dla roczniaczków!! Mamusie zdradzccie sekret: jakie menu na taką imprezę?
 
reklama
Do góry