reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ja myślałam żeby zrobić im albumy źr zdjęciami małej z pierwszego roku jej życia i do tego etui najlepszy babcia dziadek na świecie i styka ;p u nas Wiktoria jiz lepiej tylko w nocy niespokojna trochę popłakała myślę że brzuszek bolał bo gazy meczyly dałam jej trochę pedicetamol na ból myślicie że można?? załączam zdjęcie mojej dzieonej pacjentki! Jestem z niej dumna!!! Sto lat dla jubilatow i gratulacje dla dreptajacych!
 

Załączniki

  • 1420628125185.jpg
    1420628125185.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Na wstępie ogromne buziaki dla naszych Kochanych roczniaków!!!Areczkowi, Zosiuni, Emisiowi i Mikołajkowie (dużo Was jednego dnia:-D)Rośnijcie zdrowo, i swoim rodzicom nieście pociechę:-)


w mordę!!!!!!!!!U Zosi wysypka okazała się nie być ospą-na razie:sorry:...(i już sama nie wiem czy to dobrze czy zle...:eek:) Za to mała całą noc wymiotowała i teraz też zwymiotowała(temperatury nie ma)...Aż ją biedną tak ciąga że słychać:zawstydzona/y: Jak nie urok to sr...!!!!!!!!!!!!!nie wiem co tu robić...nie chcę panikować i od razu do lekarza jechać,a z drugiej strony taki maluch może szybko się odwodnić...(jeść nic nie chce-tylko pije)normalnie ręce opadają!!!!:wściekła/y:



Dona my co roku zamawiamy kalendarz ze zdjęciami
 
Wszystkim solenizantom najlepsze życzenia! Sto latek, duzo zdrówka i szczescia :)

Jej widzę tyle chorowitków , niech dzieciaki wracają do zdrówka!

Tina moj Filip mial zapalenie krtani w pazdzierniku, tez zastrzyk na izbie dostał i ogolnie meczyl sie wtedy ze jej...

Milusia ja Ci nie doradzę, bo ja w temacie chorób dzieci to panikara straszna - u mnie to od razu w samochód i do lekarza,,, ja tak mam.

Dona gratuluje Antosiowi :))
A Filip nie chodzi tylko biega :-D

Teraz śpi mam chwile nawet nie wiem na co odpoczac, zjesc i zaraz pewnie mój mały tajfun wstanie :)
 
Arek ma dzis rok!:-):-) Boze jak ten czas szybko minął....a pomyslec,ze teraz bedzie lecial jeszcze szybciej... zaraz do szkoły te nasze dzieciaki pojda... a przed chwila lezalam w domu i odliczalam dni do porodu...

Sto lat dla Emilka,Mikołajka,Zosi i pozostalych roczniaków jesli jakies sa!;-)

U nas ostra jazda- 3 egzaminy na studiach i roczek w weekend. Bedzie sie dzialo!:tak:

p.s. tez kalendarze ze zdj dajemy na dzien b i dz, plus ramke ze zdj z calego roku:)

Milego dnia kochane!
 
Ostatnia edycja:
TINA CLEOPATRA YOANNA zdrówka życzę

MILUSIA nam kazali krostki smarować hascovirem, fiolet też...tak Cypisa wymyłam, że brązowy chodxił jakby z błotka wylazł

DONA gratulujemy,

u nas z dnia na dzień coraz większe odległości , nawet pół pokoju daje radę i za każdym razem coraz śmielej poczyna, co czasem niestety kończy sie płaczem

Wszystkim dzisiejszym roczniakom sto lat najlepszego...
 
Heja!

Ja wpadłam życzyć maluszkom 100 latek :) I powiedzieć ze nie bylo mnie tyle czasu bo Konrad przez caly grudzień byl w domu. Dopiero dziś poszedł do przedszkola poraz pierwszy od miesiaca wiec mam nadzieje ze zyskam teraz nieco wiecej czasu :)

Poza tym Adrian w końcu zaczyna chodzić a ja przepadlam w chutach do noszenia - moj ostatni zakup to szmata która kosztowała tyle co nasz nowy x lander.... ale co tam :)

Miusia zdrowka... dlatego właśnie Konrad byl w domu tyle czasu bo w przedszkolu ospa panowała...

Dona ja rysuje portrety :)

Mam nadzieje ze jutro zajrzę do was I więcej nadrobie :*
 
Wszystkim naszych "dorosłym" już maluchom 100 lat - rośnijcie zdrowo i bądźcie dumą rodziców.

wszystkim choruszkom zdrówka życzę! U mnie też nadal szpital. Mi głównie kaszel został, Wojtusiowi też, m ma katar jeszcze. Chciałam jutro iść z małym znów do lekarza ale jak dzisiaj dzwoniłam to dopiero na piątek nas zapisali.
 
100 lat naszym jubilatom :-)
Dona, gratki dla Antosia, zaraz będzie biegał ;-)
Milusia, ja też bym pojechała do lekarza. Nie mam doświadczenia i, jak Blanka, wolę szybko do lekarza. Zdrówka dla Zosi!
Tina, zdrówka dla Wiktorii, dzielna dziewczynka!
Olich, gratuluję tuptania :-)
Cleo, zdrówka dla całej rodzinki.
U nas gorączki już od wczoraj nie ma. Za to katar i coraz mocniejszy kaszel :-( Byliśmy u lekarza, osłuchowo Szymko na szczęście wciąż czysto, gardło czerwone. Problem polega na tym, że nie ma jak leczyć, bo syropami pluje, wręcz z gardła je sobie wyjmuje rączką, jak się uda strzykawką wcisnąć. Nie ma współpracy. Na szczęście znów pozwala sobie psikać na gardełko, bo i z tym był problem, przynajmniej tyle... I dzięki Bogu, że nie ma tej gorączki, bo czopki zaczął "wypluwać".
U nas Szymko też już biega, ale to w sumie już prawie 2,5 miesiąca od pierwszych poważnych kroczków, więc miał się kiedy podszkolić ;-)
 
reklama
Wszystkim Dzieciaczkom, którym jeszcze ma FB nie złożyłam życzeń, najlepsze życzenia na te pierwsze urodzinki.
Lenka już zdrowa, ale mamina strasznie się zrobiła. Codzień jak wychodzę na siłownię, to moja mama wycisk dostaje - ale musimy Lenke przyzwyczaić, przed moim powrotem do pracy.
Miłego dnia dla Was!
 
Do góry