reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Zawodowa zazdroszczę ! Mnie wymęczyło okropnie ! Pierwsze tygodnie leżałam , wymiotowałam , nie mogłam jeść, mdłości cały czas nieustannie - dlatego w coś takiego jak poranne nudności nie wierze!

Antinetka ja wędliny do tej pory jeszcze nie miałam w buzi a to już 13 tydz . ogólnie pieczywo jem sporadycznie . Na kolacje jem jogurty albo owoce . Teraz aktualnie codzien na kolacje fasolka szparagowa albo bób . Nie wyobrażam sobie kanapke zjeść :szok:

Blanka, serdecznie współczuję! to, co Ty masz to już przesada! trochę szczęścia mam w tej kwestii, bo nie męczę się, pracuję normalnie, zgagi nie mam, tylko głowa mnie boli. i te bóle głowy mnie wykańczają
 
reklama
zawodowa - ja mam to samo:p Też bym przez chwile chciała poczuć że jestem w ciąży:) W poniedziałek idę na pierwsze USG mam nadzieję i mam nadzieję że nadal jestem w ciąży :)


może to dziwnie zabrzmi, ale chciałabym chociaż raz poczuć co to są ciążowe mdłości, nie miałam nic, ani teraz ani w pierwszej ciąży. chwilami to się zapominam, że w ogóle w ciąży jestem :)
 
zawodowa - ja mam to samo:p Też bym przez chwile chciała poczuć że jestem w ciąży:) W poniedziałek idę na pierwsze USG mam nadzieję i mam nadzieję że nadal jestem w ciąży :)

spokojnie, jesteś na pewno! wszystko pięknie się ukłąda i maluszek rosnie! a nie miałaś żadnych objawów? mnie po ok. 2 tygodniach od zapłodnienia się straznie w głowie kręciło. bałam się po ulicy chodzić, bo nie wiedziałam czy nie upadnę :)
 
Blanka tak miałam rozmowę z lekarzem. Powiedział mi, że wybór należy do mnie, jeśli chce naturalnie to mogę spróbować naturalnie, jeśli nie chce będzie cesarka. Ale to tylko słowa, jakoś nie dowierzam, że w państwowym szpitalu na wejściu pytają mnie jak chcę rodzić. Chociaż szczerze powiem Ci sama nie wiem jak chce. Po cesarce też boli bardzo, ja miałam z powikłaniami i też lekko nie było. Nie wiem jak Ty zniosłaś cc, ale ja jakoś ciężko dochodziłam do siebie.
 
spokojnie, jesteś na pewno! wszystko pięknie się ukłąda i maluszek rosnie! a nie miałaś żadnych objawów? mnie po ok. 2 tygodniach od zapłodnienia się straznie w głowie kręciło. bałam się po ulicy chodzić, bo nie wiedziałam czy nie upadnę :)


W nocy tylko wstaję często na siku :D I lekki ból piersi i to tez w nocy jak śpię. A tak to nic a nic. No i jak coś zjem to mam taki wielki brzuch jakby w 5 miesiącu była:p Rano budzę się z płaskim brzuchem a tylko zjem śniadanie i już się w spodnie nie dopinam. A tak to nic więcej nie czuję. Dlatego chciałabym poczuć na chwilę bo już się doczekać nie mogę tego poniedziałku:)
 
W nocy tylko wstaję często na siku :D I lekki ból piersi i to tez w nocy jak śpię. A tak to nic a nic. No i jak coś zjem to mam taki wielki brzuch jakby w 5 miesiącu była:p Rano budzę się z płaskim brzuchem a tylko zjem śniadanie i już się w spodnie nie dopinam. A tak to nic więcej nie czuję. Dlatego chciałabym poczuć na chwilę bo już się doczekać nie mogę tego poniedziałku:)

ja już teraz podobnie, brzuch widać, ale jakbym zjadła większy obiad, spodnie noszę te co zawsze, w głowie się już nie kręci, poza tym nudy. jeszcze w 3 miesiącu piersi mnie bolały, teraz już nie. i nie dziwię ci się, że się martwisz, bo sama to przezywam :)
 
Diablica ja też starsznie wyczulona na zapachy jestem ! Perfumy na które wcześniej miałam hopla po prostu mi smierdzą . Mąż nawet w mojej obecności wypsikać sie nie może ! Zresztą prawie wszystko "brzydko pachnie ":szok:

Anisen trzymam kciuki za bratową i oczywiście za Twoje USG .

_Hope Placki po węgiersku to normalne placki ziemniaczane tylko duże, smażone na całej patelni:) Na to sos jak kto lubi ja często robie z mięsem np gulaszowym , papryka, cebulka , zaprawiony koncentratem :) A czasem po prostu kupuje jakiś fix do gulaszu i tym fixem zaprawiam - wiem niezbyt ambitne :) I na koniec już na tależ na placka i sos daję troszkę śmietany , do tego jakaś surówka i dobry obiadek !

A zapomniałam, _Hope miałaś cc . Powiedz mi , czy miałaś juz rozmowe z lekarzem o tym jak teraz bedziesz rodzić ?

Blanka, ja kanapki jem, najczęściej to chleb lub bułka z masłem i na to kawałek pomidora :)
Jogurtu nie tykam, ser czasem zwykły, ale żółty tylko, muesli z mlekiem czasami... "Normalne" jedzenie mi nie smakuje za bardzo. Ostatnio jem frytki, pączki i czereśnie. I jeden rodzaj kanapek z coffee heaven.

Ale te placki brzmią ciekawie, może jak wyjdą nietłuste, to zrobię sos grzybowy i się skuszę?
 
ja już teraz podobnie, brzuch widać, ale jakbym zjadła większy obiad, spodnie noszę te co zawsze, w głowie się już nie kręci, poza tym nudy. jeszcze w 3 miesiącu piersi mnie bolały, teraz już nie. i nie dziwię ci się, że się martwisz, bo sama to przezywam :)


A w którym ty miesiącu teraz jesteś? Bo piszesz, że w 3 miesiącu piersi Cie bolały?:)

Pewnie dziewczyny, które mają dolegliwości chciałby taką nude:p A ja na chwilę chciałabym żeby coś się działo:p
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was słyszala o teście na płeć po 10 tyg. nazywa sie intelligender koszt ok 150 zł ma to podobno działać na pods hormonow jesli nosisz w sobie chłopca to mocz zabarwi się na zielono a dziewczynke na pomaranczowo. Wiem że to nie daje zadnej pewności ale chcem wiedziec co wy o tym sądzicie. Ja mialam okres kiedy chciałam to kupić ale chyba lepiej zaczekac do usg jesszcze te pare tyg. bo jak zobacze to uwierze :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was słyszala o teście na płeć po 10 tyg. nazywa sie intelligender koszt ok 150 zł ma to podobno działać na pods hormonow jesli nosisz w sobie chłopca to mocz zabarwi się na zielono a dziewczynke na pomaranczowo. Wiem że to nie daje zadnej pewności ale chcem wiedziec co wy o tym sądzicie. Ja mialam okres kiedy chciałam to kupić ale chyba lepiej zaczekac do usg jesszcze te pare tyg. bo jak zobacze to uwierze :laugh2:

Ja słyszałam, że jest możliwość określenia płci na podstawie hormonów. To co przeczytałam "Chłopcy dostają w tym okresie zastrzyk męskich hormonów z jąder, dlatego prącie wydłuża się i wygładza." Więc pewnie jakoś to wykrywa :p Ale 100% pewności nigdy nie ma gdy się nie zobaczy :)

Tu artykuł: http://portal.abczdrowie.pl/pierwszy-trymestr-ciazy#

Ps. Widzę, że nie tylko ja jestem taka niecierpliwa :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry