reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

U nas ciężka noc. Franusia ewidentnie boli brzuszek. Wstaje co godzinę, a nawet częściej :-( nie mam pojęcia od czego. Pieedy są, kupa jest, bekanko jest. Tylko Franuś niespokojny :(

Alecta- oby gorączka szybko przeszła.

Stokrotka- ja też podziwiam Ciebie i to jak sobie radzisz z dwójką bobasów. :)
 
reklama
Jeżyk biedny Franio.
A masz jakieś kropelki?
U nas Espumisan się sprawdza u małej tylko, że ona pręży się jak nie może beknąć czy pierda puścić.

Stokrotka dla mnie też jesteś miszcz!
Ja mam czasem problem z ogarnięciem mojej 3 z czego 2 potrafi się sobą zająć, a Ty masz 2 w tym samym wieku.

No i właśnie wracając do tematu kochania dzieci.
Moje są dla mnie najważniejsze na świecie, a i tak czasem nie mogę się doczekać jak się ich pozbędę do przedszkola i będę miała kilka godzin "spokoju" :p

A w ogóle dzisiaj rozbawila mnie rozmowa Nikoli z Ł.
Ł: Nikuś możesz mi podać Lilki smoczek z łóżeczka?
N: (akurat grała na moim tel) Ciągle tylko Nikuś i Nikuś, już mam tego dość!
No i z fochem poszła po smoczek.
Kuźwa co będzie jak oba zacznie dojrzewać...
 
Alecta- daje kropelki i jak do tej pory był spokój. Nie wiem co się dzieje dzisiaj. :(

Jak zacznie dojrzewać to dopiero będzie wesoło. :D
 
Dziewczyny dziękuje zawstydziłam sie :) Ja tam wiem swoje ze przy trójce macie przechlapane :)! dziecko od otulaczu spi dalej :) za to drugie zaliczyli pobudkę na jedzonko. Chyba kupie drugi:) ten jeden dostałam.
Język a może to ten skok rozwojowy
 
Witam się porannie! :) U nas pierwsza super noc - po ostatnich imprezach Olgi (od 1 do 5 w nocy), wczoraj zasnęła o 21... i właśnie wstaje. ;) Antka za to znalazłam o 3 w naszym łóżku, zaniosłam do Jego pokoju i też jeszcze śpi. Ale on ostatnio wstaje z zegarkiem w ręku o 6.30 :)

Co do czopków viburcol - moja pediatra twierdzi, że one działają bardziej na psychikę rodziców (mają poczucie, że dali lek więc musi działać) niż na dziecko. ;) Ale też tylko przy ząbkowaniu próbowaliśmy dawać.

Zazdroszczę tym, których dzieci chodzą do żłobka/przedszkola. Też bym chciała mieć chwilę dla siebie... No ale jeszcze ze 20 lat i się wyprowadzą! ;)

p.s. i też kocham moje dzieci nad życie.. ale czasem ich po prostu nie lubię! :)
 
Moja jak świrowała do prawie 1, tak wstała o 6.20. Chyba się najadła na zapas, że tak spała.


Macie sposób by dziecko nie ulewało przy przewijaniu po jedzeniu?



Alecta, bo dziecioly czują mamę i czasami mogą płakać u kogoś innego

Stokrotka, szacun za ogarnianie bliźniaków
 
Ostatnia edycja:
reklama
heheh ja tez błogosławię żłobek i przedszkole :) po darciu Lilucha dala mi pospać do 5:30. Urznela kupsztala koło 6 i git oby dziś był dobry dzień ..
A właśnie, skladacie juz papiery do żłobka? Ja myślę, ze najdllej w przyszłym tygodniu pogonie starego żeby złożył papiery.
 
Do góry